Afbeelding

Frank Hosmar succesvol in Waregem

Algemeen

WAREGEM/HELLENDOORN - Hertruiter Frank Hosmar zadelde dit keer zijn paard Guetta tijdens de internationale wedstrijd in Waregem voor paradressuurruiters. En dat legde hem geen windeieren.

Hij wist beslag te leggen op de eerste plaats met de eerste proef. Hij behaalde net geen 75% score. Op de tweede dag slopen er een paar kleine foutjes in de proef waardoor hij op de tweede plaats belandde met een mooie score van 74,2%. Op de afsluitende dag stond de Kür op muziek op het programma. Hierin heeft Guetta nog niet zoveel ervaring. Maar hoewel het pas zijn derde kur was, wist hij de jury wel te bekoren en reed hij met 76,6% naar een knappe tweede plaats. Samen met zijn teamgenoten van Team NL mocht hij de zilveren medaille in ontvangst nemen.

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni 6 jun, 12:13
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 6 jun, 09:42
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50