
Persbericht I Onderhoud aan delen Baron van Sternbachlaan en Wierdensestraat
GemeentenieuwsNIJVERDAL - De Baron van Sternbachlaan en de Wierdensestraat zijn belangrijke routes voor verkeer van en naar Nijverdal, Hulsen en Hellendoorn. Om deze wegen veilig en goed begaanbaar te houden, is onderhoud nodig. Dit gebeurt tussen 30 juni en 24 juli. Het werk wordt in twee fases uitgevoerd, zodat verkeer deels kan blijven doorrijden.
Baron van Sternbachlaan tijdelijk dicht
In de eerste fase wordt gewerkt aan de Baron van Sternbachlaan. Tussen 30 juni en 11 juli is dit deel afgesloten vanaf de N35 tot aan de rotonde Helmkruidlaan. De weg krijgt nieuw asfalt, net als de rotondes tussen de N35 en de Helmkruidlaan. Verkeer moet een omleiding volgen via de Kruidenlaan en Helmkruidlaan. Ook fietsers worden omgeleid. Oversteken bij de Schanshekweg blijft mogelijk.
Afsluiting Wierdensestraat vanaf 14 juli
De tweede fase begint op 14 juli. Dan wordt het gedeelte van de Wierdensestraat tussen huisnummer 45 en het kruispunt met de verkeerslichten naar de N35. Ook dit deel krijgt een nieuwe asfaltlaag. Verkeer moet omrijden. De omleidingsroutes worden met borden aangegeven. Fietsers die vanuit Wierden komen, worden via het industrieterrein geleid. Het fietspad tussen Nijverdal en Wierden blijft open.
Informatie voor omwonenden
Bedrijven en bewoners in de directe omgeving ontvangen persoonlijk bericht over de werkzaamheden. Een overzicht van de afsluitingen en omleidingen staat op de website van de gemeente Hellendoorn: www.hellendoorn.nl.















