
Grote namen naar Bruisend Nijverdal
AlgemeenMet landelijk bekende artiesten als La Fuente, Claude, Ch!pz, Beatcrooks, Frans Bauer, Frans Duijts, Stef Ekkel en de Dirty Daddies is het Nijverdalse dorpsfeest inmiddels een festival van formaat. Bruisend Nijverdal maakt zich op voor de twaalfde editie die van donderdag 7 september tot en met zondag 10 september plaatsvindt.
The Place to be? Dat is de evenementenweide aan de Koersendijk. Hier verrijst een groot, maar gezellig festivalterrein, inclusief kermis, foodplein, buitenterras en gloednieuwe festivaltent. Mede dankzij de bijdragen vanuit het bedrijfsleven en de vele vrijwilligers die een handje helpen, zijn alle activiteiten gratis te bezoeken (zaterdagavond voor 21.30 uur). Met een mooi programma alleen kom je er natuurlijk niet, bevestigen de bestuursleden van Bruisend Nijverdal. Ook de bereidheid van de bevolking door te komen. Zonder bezoekers, geen Bruisend Nijverdal. Zij zorgen voor de continuïteit van het feest.
Kinderfestijn
Bruisend Nijverdal gaat dit jaar wederom van start met een kinderfestijn voor alle basisschoolkinderen. Iedereen heeft via de eigen school een uitnodiging ontvangen. ’s Avonds is er een besloten schoolfeest voor de leerlingen van Reggesteyn met de Beatcrooks.
Senioren
Speciaal voor senioren wordt op vrijdagmiddag 8 september van 14.00 tot 16.00 uur een gezellige ontmoetingsmiddag gehouden onder genot van de muzikale noten van Spass Muss Sein, een feestelijk schlagerskoor uit Nijverdal. Daarna is het tijd voor de Grootse Nijverdalse Pubquiz, deze keer verzorgd door DJvoorjou. Een interactieve avond, met tal van leuke vragen en weetjes. Welk team gaat proberen het slimste team van Nijverdal in 2023 te worden? Na afloop is er een afterparty met The Dirty Daddies en DJ Lars. Aanvang afterparty: 22.00 uur. Entree is gratis.
Gezelligste kroeg
Zaterdagavond is de feesttent in Nijverdal wederom voor even de gezelligste kroeg van Nijverdal met vele vaderlandse coryfeeën op de bühne. Denk aan: Frans Bauer, Frans Duijts en Stef Ekkel. De bekende lokale artiest Dennis van Dam is natuurlijk ook van de partij, terwijl Hanky Panky en Yellow Ed de avond aan elkaar praten. Entree is tot 21.30 uur gratis.
![]()
Claude staat zondag 10 september in de tent op de evenementenweide.
Spektakel op laatste dag
De zondag en laatste dag is zeker niet de minste. Na de Kikaballa Discoshow met Kareltje & Jasmijn (vanaf 16.00 uur) zorgen Feest DJ Jochem (17.00 uur en tussendoor), Ch!pz (18.00 uur) en Claude (20.00 uur) voor een spectaculair optreden. Wees er snel bij, want vol = echt vol. Entree is GRATIS. Aan het einde van de dag gaat het dak er af met de bekende DJ La Fuente, om 22.00 uur on stage. Be there!







