Afbeelding

Meezingen met Door Merg En Been

Algemeen

NIJVERDAL - Er zit muziek in iedereen! Ook tijdens Bruisend Nijverdal vormt muziek weer een bijzondere verbindende factor tussen de diverse activiteiten. Eén van deze groepen die hier te zien zal zijn is het levensliederenkoor, toepasselijk genaamd Door Merg En Been.

Wie uit volle borst mee wil zingen met de leuke liederen is op vrijdag 8 september van harte welkom in de feesttent van Bruisend Nijverdal. Speciaal voor ouderen organiseert de stichting Bruisend Nijverdal van 14.00 tot 16.00 uur een gezellige ontmoetingsmiddag. Af en toe krijgt het koor ondersteuning van mensen uit het publiek, deze worden dan op een ludieke manier betrokken bij het optreden.

Iedereen welkom
Iedereen is deze middag welkom om te komen. De tent gaat open om 13.30 uur. U wordt door de organisatie ontvangen met een heerlijke kop koffie of thee met een lekkere plak cake. Dit wordt u aangeboden door onze lokale Jumbo supermarkt. Voor alle andere drankjes tijdens deze middag is natuurlijk de bar geopend!

Aanmelden
Om een juiste inschatting te kunnen maken van het aantal aanwezigen en benodigde zitplaatsen, dient u zich wel voor deze middag aan te melden. Dit kan via het inschrijfformulier op onze website www.bruisendnijverdal.com of heel makkelijk via email: inschrijven@bruisendnijverdal.com. Mocht vervoer voor u een probleem zijn, dan kunt u dit aangeven en wordt u van huis opgehaald en uiteraard weer thuisgebracht. Wij hopen u te mogen verwelkomen op deze speciaal voor u georganiseerde middag!

Veel te doen
Er worden deze dag ook nog volop andere activiteiten gehouden in het centrum van Nijverdal. Kijk voor een totaal overzicht op: www.bruisendnijverdal.nl

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni 21 uur geleden
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 23 uur geleden
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50