Afbeelding

Mooie winst Hulzenze Boys

Algemeen

NIJVERDAL - Afgelopen zaterdag speelde het eerste elftal van Hulzense Boys voor het eerst in haar bestaan op een vrijwel leeg Sportpark Smidserve. Tegenstander was buurman Den Ham, een club die over het algemeen ook behoorlijk wat supporters meeneemt naar uitwedstrijden. Gelukkig was er een livestream waardoor supporters van beide ploegen de wedstrijd alsnog konden volgen. De kwaliteit van deze stream was overigens prima, iets waar de club trots op mag zijn.

Vanaf het beginsignaal was het duidelijk dat Den Ham de thuisploeg niet wilde laten voetballen. Over het hele veld werd druk op bal gegeven, waardoor de beginfase veel duels opleverde. In die fase had Den Ham ook licht overwicht, zonder daarbij echte kansen te creëren. Enkele schoten van afstand vlogen in het vangnet of konden relatief gemakkelijk gepakt worden door doelman Loohuis. De eerste mogelijkheid voor Hulzense Boys kwam na ongeveer een kwartier spelen. Een afvallende bal werd op twintig meter van het doel opgepikt door Jordy Wolfkamp. Met een heerlijke volley drukte hij af en hij zag dat de bal strak in de verre bovenhoek verdween, 1-0. Na deze treffer bleek dat de strijdwijze van Den Ham hen toch veel energie had gekost, want de ploeg kon minder druk vooruit ontwikkelen. Hierdoor was de ruststand 1-0.

Tweede helft
Het was Hulzense Boys dat beter uit de kleedkamer kwam. Den Ham mocht aftrappen, maar binnen een minuut moest het wel een tegentreffer incasseren. Goed doorzetten van Thomas Nijkamp en Sander Kamphuis zorgde ervoor dat Den Ham de bal verspeelde aan Thomas. Hij was niet zelfzuchtig en legde de bal prima breed op Sander Kamphuis, voor wie het een koud kunstje was om de 2-0 aan te tekenen. Sander Kamphuis tekende even later voor de 3-0. Na deze treffer namen de roodhemden geen gas terug en ging het op jacht naar een grotere voorsprong. Waar het in de eerste helft wat slordig speelde werd er in de tweede helft een stuk beter gevoetbald en werden er prima aanvallen op de mat gelegd. Eén zo’n aanval kwam via Dior Wilbrink en Richard Wolters voor de voeten van Thomas Nijkamp. Zijn inzet kon middels een goede reflex echter gekeerd worden door de doelman. Even later was Nijkamp nog dichtbij de 4-0, maar zijn inzet verdween net naast het doel. Toch konden de virtueel aanwezig supporters later alsnog juichen. Of het een voorzet was of een bekeken bal is onduidelijk, maar feit is dat Dior Wilbrink een prima invalbeurt bekroonde met een fraaie bal over de doelman, 4-0. Ook de andere invallers, Casper van der Veen en Richard Wolters speelden sterk. Laatstgenoemde kon, na een diepe bal van Danny Schoenmaker, zijn prima invalbeurt bekronen met een doelpunt, 5-0. Dit was ook de eindstand.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 9 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 10 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 10 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 16 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 17 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 17 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 19 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 19 uur geleden