Afbeelding

Winters alternatief voor Zonneweken

Algemeen

NIJVERDAL - In de zomer van 2019 heeft Stichting De Welle voor het eerst de Zonneweken georganiseerd. Een groep jongeren ging met elkaar op pad om leuke en interessante activiteiten te doen. Denk hierbij aan sporten, muziek maken, naar een museum en nog veel meer.

In verband met corona konden de Zonneweken afgelopen zomer niet doorgaan. Nu wil De Welle jongeren graag alsnog een aantal leuke dagen bezorgen. Daarom worden de Zonneweken dit jaar in de kerstvakantie georganiseerd, op 21 en 22 december. Het is bedoeld voor jongeren tussen de 10 en 15 jaar. Ben je net iets ouder of jonger? Neem even contact op via h.veenstra@stichtingdewelle.nl. Uiteraard wordt er rekening gehouden met de maatregelen die door het RIVM zijn opgesteld.

Aanmelden
De deelname is gratis. Om je aan te melden ga je naar: www.stichtingdewelle.nl/zonneweken.

Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 5 uur geleden
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 7 uur geleden
Afbeelding
IVN organiseert stiltewandeling in het Doktersbos 12 uur geleden
Het gaat op en top gezellig worden!
Nog maar een paar tickets over voor Oktoberfest Gronau zaterdag! 13 uur geleden
Afbeelding
Regionale studieavond over Zacharia 12 13 uur geleden
Afbeelding
Toparbiter Serdar Gözübüyük spreekt bij SNO Nijverdal 14 uur geleden
Afbeelding
Hertruiters behalen prijzen in binnen- en buitenland 19 okt, 09:59
Al enige tijd staat er een groot bord bij het oude politiebureau met mooie sfeerimpressie en nu gaat de bouw bijna beginnen.
‘Ervaren hoe het is om hier te wonen’ 18 okt, 18:12