Afbeelding

Dorcas Nijverdal gaat weer open

Algemeen

NIJVERDAL - Na een sluiting van drie maanden opent Dorcas Nijverdal haar deuren weer. De vrijwilligers hebben elkaar gemist, de gezelligheid en de klanten die geregeld even kwamen kijken. Vanaf 24 maart is iedereen weer welkom aan de Rijssensestraat 74a.

In eerste instantie zal de winkel op woensdag- en vrijdagmiddag open zijn, van 13.30-17.00 uur. De landelijke regelgeving wordt daarbij gevolgd, dat wil zeggen dat klanten op afspraak kunnen komen, bij binnenkomst hun handen moeten desinfecteren en een mondkapje dragen. Er worden tijdsloten gehanteerd van drie kwartier, zodat mensen de gelegenheid hebben om lekker rond te neuzen of er iets van zijn of haar gading bij is. Zo is er ook voldoende tijd om kleding te passen. Afspraken kunnen worden gemaakt via de website dorcas.nl/winkels/nijverdal.

Inbreng
Tijdens de openingstijden kunnen er ook weer spullen ingeleverd worden. Ook dit gebeurt coronaproof. Op de twee middagen kan telefonisch een afspraak worden gemaakt om spullen op te halen. Er wordt dan van de gevers verwacht dat zij de verkoopbare spullen buiten zetten bij de voordeur, zodat ook hierbij zo min mogelijk risico wordt gelopen.

Met de opening van de winkel wordt veel mensen een plezier gedaan en belangrijk is ook dat er weer geld verdiend wordt voor de projecten waarmee de allerarmsten in Afrika, het Midden Oosten en Oost Europa worden gesteund. Meer informatie hierover vindt u op de website dorcas.nl en op Facebookpagina van Dorcas Nijverdal.

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni gisteren
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 6 jun, 09:42
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50