Afbeelding
Foto: Reike Podt

Wat bezielt je met Heidi Koren

Algemeen

HELLENDOORN - Vrijdag 16 april is Heidi Koren (1975), stadsdichter van Nijmegen, te gast in Wat bezielt je.

Heidi verliet in 1995 Nijverdal om in Nijmegen aan de Pabo te gaan studeren. Na een half jaar verliet ze de opleiding om een wereldreis te gaan maken. Schrijven werd haar vak. Ze debuteerde in 2015 met "Gedachten over een mogelijk einde”. In 2018 studeerde ze af aan de schrijversvakschool in Amsterdam. Als docent geeft ze workshops en poëzielessen op scholen. Naast haar werk als docent is ze interviewer en presentator van literaire evenementen. Op haar website is te lezen dat ze naast schrijver ‘moeder, geliefde, wandelaar, yogi, koffieleut, lezer, vriendin, duiker, springer, lekkerbek, interviewer, presentator en klimaatdichter' is. Sinds januari dus ook stadsdichter van Nijmegen, wat betekent dat ze per jaar zes gedichten voor de stad moet maken en dat ze voordrachten houdt bij eenzame uitvaarten.

Uitzending
Wil de Bruine gaat met haar in gesprek over schrijven en dichten, over passie en bezieling, over het belang van kunst in het leven, in de maatschappij. De uitzending is op vrijdagavond 19.30 uur. Wordt het hele weekend op de halve even uren herhaald. Eveneens te volgen op de livestream van www.hoimedia.com waar het programma ook te zien is op Uitzending gemist. HOitv is te vinden op Zíggokanaal 42 en KabelKPN Telfort 1325. Presentatie en eindredactie: Wil de Bruine, regie: Mike Knol, filmpjes en persfoto: Reike Podt

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 45 minuten geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 1 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 1 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 7 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 8 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 8 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 10 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 10 uur geleden