Paasvuur in het Reggedal achter de ijsfabriek

Algemeen

HELLENDOORN - Donderdag 13 april begint de bouw van de Hellendoornse poasboaken in het Reggedal achter de ijsfabriek. Snoeihout kan worden aangeleverd op donderdag en vrijdag van 8.00 tot 20.00 uur. Zaterdag kan dat nog tot uiterlijk 12.00 uur.

Het snoeihout mag niet dikker zijn dan 12 cm. Het paasvuur is met de auto te bereiken via de Schuilenburgerweg en de nieuwe rondweg, de Haersingel. Borden wijzen de weg. 

Zondag eerste paasdag 16 april wordt het paasvuur om 20.30 uur aangestoken door Ab Brinkman. De oud-gemeentesecretaris heeft zich jarenlang actief ingezet voor de gemeenschap, onder meer als voorzitter van Oald Heldern De Noaberschop. Ook dit jaar wordt er gecollecteerd om de steeds oplopende kosten van het paasvuur bouwen en opruimen te bestrijden. 

Het paasvuur op de prachtige locatie aan de Regge is bereikbaar vanaf de fietspaden bij de Kasteelstraat en de Reggeweg, en vanaf Marle en Hulsen via de fietsbrug over de Regge.

Poasvuur Heldern
Zondag 16 april 2017, 20.30 uur
Reggedal, achter ijsfabriek

Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 6 uur geleden
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 8 uur geleden
Afbeelding
IVN organiseert stiltewandeling in het Doktersbos 13 uur geleden
Het gaat op en top gezellig worden!
Nog maar een paar tickets over voor Oktoberfest Gronau zaterdag! 14 uur geleden
Afbeelding
Regionale studieavond over Zacharia 12 14 uur geleden
Afbeelding
Toparbiter Serdar Gözübüyük spreekt bij SNO Nijverdal 15 uur geleden
Afbeelding
Hertruiters behalen prijzen in binnen- en buitenland 19 okt, 09:59
Al enige tijd staat er een groot bord bij het oude politiebureau met mooie sfeerimpressie en nu gaat de bouw bijna beginnen.
‘Ervaren hoe het is om hier te wonen’ 18 okt, 18:12