Nieuw seizoen zwembad Het Ravijn in startblokken

Algemeen

De zomerstop van veel sportactiviteiten loopt op zijn einde en ook de schoolvakanties lopen af. Er staat een nieuw seizoen voor de deur! Ook in Het Ravijn - zwem sport zorg – staat men in de startblokken voor een spetterend nieuw seizoen.

NIJVERDAL - Op maandag 4 september start het seizoen officieel en komen alle basisschoolleerlingen uit Hellendoorn weer bewegingsonderwijs volgen in het zwembad. Ook de diverse aquasportactiviteiten starten dan weer. De zwemlessen beginnen al een week eerder, per 28 augustus. Ieder kind van groep 1 tot en met 8 in het basisonderwijs volgt ook in het seizoen 2017-2018 vijf gymlessen in de zwembaden van Het Ravijn.

Met Swim2Play zet de gemeente Hellendoorn in op blijvende zwemvaardigheid en sportstimulering.

In de hoop dat de maand september nog een aantal zomerse dagen brengt, zijn de buitenbaden – als het weer daar aanleiding toe geeft – dit jaar ook in het nieuwe seizoen nog open. Traditiegetrouw sluit Het Ravijn het buitenbadseizoen af met veel gespetter en vermaak. Honden en hun baasjes springen op de nog vast te stellen allerlaatste openingsdag gezamenlijk in de buitenbaden. De datum voor het baas- en hondzwemmen wordt dit jaar dus afhankelijk van het weer.

Ook het uitgebreide sport- en beweegaanbod in het water komt dan weer volop in beweging, met een ruim aanbod van seniorenzwemmen, aquasport, bootcamp en ouder- en kindzwemmen.

Verder zet Het Ravijn in het nieuwe seizoen in op het verruimen en attractiever maken van de mogelijkheid tot vrij recreatief zwemmen. Waarbij de vrijdagavond in het bijzonder wordt ingericht voor de jeugd. Met speciale scholenacties, discozwemactiviteiten en natuurlijk een leuke sfeer!

Een overzicht van alle activiteiten, tijden en tarieven in het nieuwe seizoen staat op de website: www.hetravijn.nl.

Zwemles

Kinderen kunnen bij zwembad Het Ravijn vanaf 5 jaar starten met ZwemABC-lessen. Nieuw dit seizoen is dat kinderen, die over een langere periode hebben deelgenomen aan Ouder- en Kindzwemmen, vanaf 4-jarige leeftijd mogen doorstromen naar de ZwemABC-lessen. Zij zijn tijdens de Ouder- en Kindlessen al vertrouwd geraakt met water en hebben daardoor een voorsprong opgebouwd.

In het nieuwe seizoen starten er – naar aanleiding van een klanttevredenheidsonderzoek - ook ZwemABC-lessen op de vrijdagmiddag. Door het aanbod te verruimen ontstaat er meer keuzevrijheid in de lesdagen en wordt voorkomen dat er een wachtlijst ontstaat.

Peter Alers en Allard Zweers draaien vanaf 3 juli  weer Nederlandstalige muziek in Tijd voor Toen.
Tijd voor Toen brengt weer Nederlandstalige hits uit de jaren 60 tot nu op HOi fm 12 uur geleden
Afbeelding
Eindconcert muziekleerlingen Pianoforte in Theater De Carrousel Ommen 12 uur geleden
Jaafar Jackson als Michael Jackson in Michael.
Film ‘Michael’ over Michael Jackson in Filmhuis ZINema Nijverdal 29 jun, 17:40
Screenshot
Hertruiters behalen ereplaatsen tijdens CHIO Rotterdam en Almelose Ruiterdagen 29 jun, 16:32
Afbeelding
Voordelig reizen met bus en trein in zomervakantie via RRReis en Blauwnet 28 jun, 13:28
De festivalbingo op vrijdag is alles behalve saai.
Hellendoorn Open Air pakt groots uit 27 jun, 13:09
Afbeelding
Ouder-kindworkshop in ZINiN Bibliotheek Nijverdal met Ros van Twente of Fotonmobiel 25 jun, 17:42
JT Sushi opent donderdag 25 juni de deuren aan de Grotestraat 222 in Nijverdal.
Nieuwe smaakmaker in Nijverdal: JT Sushi opent aan de Grotestraat 25 jun, 13:09