Nieuwjaarsconcert KSW met Cottonville Bigband

Algemeen

Nijverdal - Al sinds de jaren ‘80 van de vorige eeuw organiseert de Vriendenkring van Muziekvereniging KSW koffieconcerten. Ook in 2019 wordt deze reeks voortgezet. Op zondag 20 januari zal de Cottonville Bigband het eerste concert voor zijn rekening nemen. Deze 20-koppige band, met zangeres Charlotte, bestaat dit jaar 10 jaar. Bijzonder is dat het voor een deel bestaat uit muzikanten van de KSW en Advendo, maar ook muzikanten uit de omgeving van gemeente Hellendoorn. Er is weer driftig gerepeteerd op nieuw repertoire maar ook de oude vertrouwde stukken zullen niet ontbreken. Er komen werken voorbij van Stevie Wonder, Glenn Miller, Burt Bacharach, Billy May, maar ook laten ze werk van Egbert van Groningen horen deze ochtend.

Koffie en gezelligheid
Het koffieconcert begint om 11.30 uur in d’ Oale Bleeke aan de PC Stamstraat 19 te Nijverdal. De entree is gratis en natuurlijk staat de koffie klaar. Het belooft weer een gezellige ochtend te worden waar ze u graag zien. Wilt u ook lid worden van de KSW Vriendenkring? Dat kan. Aanmelden kan via secretariaat@kswmuziek.nl.

www.kswmuziek.nl

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni 6 jun, 12:13
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 6 jun, 09:42
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50