Scholentoernooi Valley Bucketeers

Algemeen

Nijverdal - Basketbalvereniging The Valley Bucketeers houdt woensdag 20 februari weer het jaarlijkse basketbaltoernooi voor alle basisscholen in de gemeente Hellendoorn. Er is veel animo voor het toernooi, maar liefst 47 teams zullen strijden om de beste basketbalploeg van de gemeente te worden.

Om 8.50 uur zullen de groepen 5 en 6 starten met hun toernooi. Net voor het middaguur spelen deze teams de finale en weten we wie de kampioen wordt. Vanaf 12.30 uur is het dan de beurt aan de groepen 7 en 8. Zij spelen hun finale om 16.10 uur.

Het toernooi wordt gehouden in sporthal Het Ravijn, de thuishaven van The Valley Bucketeers. Alle wedstrijden zijn natuurlijk gratis te bezoeken, dus we hopen op veel toeschouwers tijdens dit altijd gezellige toernooi.

Voor meer informatie over het toernooi en de wedstrijdschema’s kunt u terecht op www.thevalleybucketeers.nl

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni 17 uur geleden
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 19 uur geleden
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50