Afbeelding
Foto: A VAN IPENBURG

Nieuwe bijeenkomst ‘Als verlies je raakt’

Algemeen

Hellendoorn - Na een fijne eerste bijeenkomst, is het maandagmiddag 1 april tijd voor de tweede bijeenkomst. Ook op deze inloop willen de medewerkers van de werkgroep weer een luisterend oor bieden en inspelen op de behoefte van de bezoekers. Wanneer je in het land van rouw komt, kun je tegen veel situaties aanlopen die voor de rouwende nieuw zijn. De vraag is dan: hoe ga ik daar mee om? Het is dan goed om dat met lotgenoten te delen.

Locatie: ‘Het Bastion’ ( naast de RK) Bibenstraat 36 in Hellendoorn. Van 14.00 uur tot 16.00 uur. Passende lectuur om te lenen of in te zien is aanwezig evenals koffie of thee met iets lekkers. Samen met de aanwezigen zullen we plannen maken, hoe we de hierop volgende bijeenkomsten gaan invullen. We heten een ieder van harte welkom.

Daniëlle is al vijf jaar vaste kracht bij de vrijwillige bardienst van Bruisend Nijverdal.
‘Het is echt gezinsactiviteit geworden’ 2 uur geleden
Patrick met zijn team. Ze hebben het enorm naar hun zin in de vernieuwde salon.
Geweldig, groots en gratis evenement 4 uur geleden
Afbeelding
Werk mee aan prestaties die tellen vanuit Twente 7 uur geleden
Marinus (links) is samen met Dennis hard aan het werk om alle haringen van de tent de grond in te krijgen.
‘Je bent met een gezellig team bezig’ 9 uur geleden
Niek Geerligs, Jesse Hees , Sophie Haarhuis, Wessel van der A en Jochem Keppelink (v.l.n.r.) komen uit voor Team Netherlands.
Vijf studenten ROC van Twente naar wereldkampioenschap in Shanghai 10 uur geleden
Afbeelding
SVVN is op zoek naar een nieuwe penningmeester 10 uur geleden
Afbeelding
Vrijwilligersmarkt brengt mensen en mogelijkheden samen 12 uur geleden
Afbeelding
Jannes vervangt Henk Wijngaard 4 sep, 17:33