Van vlierbloesem kun je diverse lekkere dingen maken, zoals siroop of thee.
Van vlierbloesem kun je diverse lekkere dingen maken, zoals siroop of thee.

IVN-wandeling met proeverij

Algemeen

Hellendoorn - Vroeger had bijna iedereen een moestuin of zocht men in de natuur naar eetbare planten, bessen en noten. Ook wisten veel mensen welke wilde planten je kon gebruiken voor medische doeleinden. Wat is er nu nog te vinden aan eetbare of anderszins bruikbare planten in onze omgeving en welke kun je maar beter laten staan?

Op zondag 26 mei kom je dat te weten tijdens een wandeling met deskundige gidsen van de IVN-werkgroep Natuurlijk Puur in de Hellendoornse Berg. Van 14.00 tot 16.00 uur wandel je rond en ga je samen op zoek naar wilde planten. De gidsen vertellen of ze eetbaar zijn en hoe je ze kunt gebruiken.

Na de wandeling maken jullie van onderweg verzamelde planten soep, die je natuurlijk gaat proeven. Met lekkere brandnetelchips. Deelname is gratis, een bijdrage in de kosten wordt op prijs gesteld. Er liggen boeken ter inzage. De start is aan de Hilgenbosweg 10. Meer informatie en aanmelden via 06 1243 4549 of www.ivn.nl/hellendoorn-nijverdal.

Patrick met zijn team. Ze hebben het enorm naar hun zin in de vernieuwde salon.
Geweldig, groots en gratis evenement 1 uur geleden
Afbeelding
Werk mee aan prestaties die tellen vanuit Twente 4 uur geleden
Marinus (links) is samen met Dennis hard aan het werk om alle haringen van de tent de grond in te krijgen.
‘Je bent met een gezellig team bezig’ 6 uur geleden
Niek Geerligs, Jesse Hees , Sophie Haarhuis, Wessel van der A en Jochem Keppelink (v.l.n.r.) komen uit voor Team Netherlands.
Vijf studenten ROC van Twente naar wereldkampioenschap in Shanghai 7 uur geleden
Afbeelding
SVVN is op zoek naar een nieuwe penningmeester 7 uur geleden
Afbeelding
Vrijwilligersmarkt brengt mensen en mogelijkheden samen 9 uur geleden
Afbeelding
Jannes vervangt Henk Wijngaard gisteren
Afbeelding
Fit met je hond: samen actief, samen groeien 4 sep, 13:45