Trudie en Gert-Jan poseren met plezier voor een foto tussen alle feestelijkheden door.
Trudie en Gert-Jan poseren met plezier voor een foto tussen alle feestelijkheden door.

Gert-Jan en Trudy werken al 25 jaar bij Ter Steege

Algemeen

Rijssen - Afgelopen vrijdag, 20 september, vierden twee medewerkers van Ter Steege Bouw Vastgoed Rijssen samen met hun gezin, vrienden en collega’s bij Restaurant ‘t Brodshoes hun 25-jarig jubileum.

Trudy Meijerink is 25 jaar geleden gestart als telefoniste, maar door de jaren heen is ze steeds meer het secretaressewerk gaan doen. Op dit moment is ze management-assistente, waarbij ze allerhande ondersteuning biedt aan de directie. Daarbij is ze de drijvende kracht achter de certificering van ISO, VCA, MVO en FSC. Ook is ze al jaren bestuurslid van de personeelsvereniging van Ter Steege.

Timmerman
Gert-Jan Kwintenberg startte zijn loopbaan bij Ter Steege als timmerman en is binnen het bedrijf doorgegroeid tot projectleider. In zijn huidige functie is hij eindverantwoordelijk voor het realiseren van diverse grote woningbouw- en utiliteitsprojecten. Recent hield hij zich nog bezig met 74 appartementen in Hoofddorp en ook de realisatie van Albert Heijn en Spoorburght in Rijssen zijn aansprekende projecten op zijn CV. Naast zijn werk als projectleider is hij ook de personeelsfunctionaris voor de bouwplaatsmedewerkers.

In het zonnetje
De twee gewaardeerde collega’s werden samen met hun familie tijdens de receptie in het zonnetje gezet. Naast de gebruikelijke felicitaties en speeches, ontvingen de jubilarissen een cadeau van de directie en van hun collega’s.

Afbeelding
Hertruiters winnen eerste prijzen bij wedstrijden 18 uur geleden
KIES staat voor Kinderen In Een Scheiding.
Steun voor kinderen van gescheiden ouders bij KIES-groep 19 uur geleden
Afbeelding
Vislift: slimme oplossing voor vissen 12 sep, 12:38
De trotse spelers van Regge United, de Walking Football club van de gemeente Hellendoorn.
10 jaar Walking Football Regge United 12 sep, 09:12
'n Oalen Griezen in Hellendoorn is geopend tijdens de Open Monumentendag.
Ellemijn Podt in ‘n Oalen Griezen 11 sep, 15:11
De flyer die speciaal voor Open Monumentendag is gemaakt. De tijdreis maakt dat het Oale Karkhof nog veel meer tot de verbeelding gaat spreken.
Ga met Jan mee op tijdreis over het Oale Karkhof 11 sep, 15:06
Een van de beelden van de regionale campagne, met een lokale ervaringsdeskundige, die erop gericht is praten over zelfdoding uit de taboesfeer te halen. Met elkaar in gesprek gaan kan het verschil maken.
‘Ga het gesprek aan, dat helpt echt’ 11 sep, 12:06
Winnaar Chris Lindhout leest in 2021 zijn verhaal over corona-schrijfwedstrijd voor, tijdens de prijsuitreiking. Op de achtergrond zijn mede-finalisten.
Taal in breedste zin van het woord 11 sep, 09:04