
Kerstpakkettenactie in volle gang
AlgemeenNijverdal/ Daarle - Meer dan 18 scholen tonen deze weken hun maatschappelijke betrokkenheid bij de kerstpakkettenactie voor de Minima.
Zo werd er op de basisschool de Ark in Daarle door leden van de kerngroep van de kerstpakkettenactie informatie gegeven over het doel van de actie. Leerlingen uit alle groepen luisterden aandachtig naar een presentatie en konden meedenken over de inhoud van de pakketten.
Tijdens de Kerstviering van deze basisschool, op woensdag 18 december, zal er een collecte gehouden worden. De opbrengst daarvan wordt geschonken aan de kerstpakkettenactie. Dit tot grote vreugde van de kerngroep want daardoor kunnen er voor ongeveer 650 kerstpakketten producten ingekocht worden zodat alle kerstpakketten mooi gevuld zijn. Op de actiedag, vrijdag 20 december, hopen ze alle gezinnen/alleenstaanden blij te maken met een mooi kerstpakket.
Op andere deelnemende scholen worden er producten ingebracht waarmee de dozen gevuld kunnen worden.
Deelnemende scholen zijn:
Nijverdal: de Rietslenke, de Triangel, de Wingerd, de Bongerd, de Meander, de Prinses Beatrix,
de Prinses Marijke, de Schaapskooi, de Peppel, Talentrijk, de Brug, CSG Reggesteyn; beide locaties.
Hellendoorn: St. Sebastianus, de Jan Barbier, de Es.
Haarle: Op Weg.
Marle: de Marliaantjes.
Daarle: de Ark
Mocht u ook deze actie willen ondersteunen dan kunt u op vrijdag 20 december uw gift afgeven bij een van de volgende locaties:
Nijverdal: ‘t Spectrum en bij de Schaapskooi
Hellendoorn: de Leerkamer
Haarle: het Kerkzaaltje
Daarle: Reoboth
Indien u de actie financieel ondersteunen kunt u uw gift overmaken op rekeningnummer:
NL78 RABO 013.25.88.242 t.n.v. Raad van Kerken/ kerstpakkettenactie
Foto’s Jenne Brinks.







