Afbeelding

EVE Architecten zoekt versterking schoonmaak!

Algemeen

NIJVERDAL - EVE Architecten zoekt versterking voor het schoonmaakteam: “Laat jij ons glimmen?”

“Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die ons schoonmaakteam wil komen versterken. Ben jij een echt ochtendmens en vind je het heerlijk om ’s ochtends, rond half 6, direct aan de slag te gaan? Dan is dit echt iets voor jou! Je werkt in een gezellig team. Samen zorgen jullie voor een glimmend kantoor. Je maakt, in overleg met je team, je eigen schoonmaakschema. En je bent vrij om je werkzaamheden naar eigen inzicht op te pakken. We zoeken iemand voor 3 dagen in de week, 2,5 uur per dag.
Naast een leuke werksfeer, hebben wij nog meer te bieden: gezellige borrels en uitjes, mooie arbeidsvoorwaarden en ruimte voor eigen ideeën en initiatieven. En het grootste voordeel van vroeg beginnen? Je hebt de hele dag de tijd om andere dingen te doen.
Ben jij de enthousiaste collega die wij zoeken? Bel ons op 0548-656950, stuur je sollicitatie naar info@eve-bv.nl of kom langs voor een kop koffie aan de Ernst Machstraat 2 in Nijverdal.”

Eschländerkapel Hellendoorn
Eschlanderkapel Hellendoorn organiseert fietstocht 20 apr, 16:40
Afbeelding
Nieuw bankrekeningnummer Belastingdienst vanaf 1 mei 2026 door overstap naar Rabobank 20 apr, 14:55
Afbeelding
SVVN draait derby tegen Daarlerveen om na slechte eerste helft 20 apr, 14:35
Afbeelding
Hertruiters boeken mooie resultaten bij wedstrijden in Tubbergen, Winterswijk en Diepenheim 20 apr, 13:51
Afbeelding
Dialectcafé Hellendoorn organiseert muzikale wandeling met VanJansen en Marleen Rodijk 19 apr, 12:14
Pajoko en KSW tijdens een gezamenlijke repetitie. Na weken van afzonderlijk repeteren hoorden ze voor het eerst hoe het samen klinkt.
‘Willen graag ‘n keer samen optreden’ 18 apr, 17:42
De welbekende Jeugdherberg Doevenbree die het startpunt was van de sociale wederopbouw van Hellendoorn.
Sociale wederopbouw Hellendoorn (1) Nijverdal Objectief 18 apr, 12:18
Afbeelding
Handicamp Outdoor houdt collecteweek 18 apr, 10:44