Afbeelding

NKC ‘51 houdt spelochtend voor basisschooljeugd

Algemeen

Korfbalvereniging NKC ’51 houdt een spelochtend op zaterdag 20 november 2021 voor kinderen van 3 jaar tot en met groep 6 van de basisschool. Zowel leden van de vereniging als niet-leden zijn deze ochtend welkom. De spelochtend vindt plaats in sporthal Het Ravijn en duurt van 11.00 uur tot 12.30 uur.

NIJVERDAL - “Kinderen kunnen op deze ochtenden spelenderwijs en geheel vrijblijvend kennismaken met korfbal. Zo ontdekken ze of deze sport bij ze past! We gaan springen op een springkussen, schieten op een korf, samen leuke balspelletjes doen en je mag je laten schminken!”, zo laat de korfbalvereniging weten. 

Beleef deze ochtend samen met NKC ‘51 en geef je kind vóór 17 november op via www.korfbalspelochtendnkc.tk 

Ouders en toeschouwers zijn welkom, maar dienen wel de gangbare coronamaatregelen te volgen en (als de regels blijven zoals ze nu zijn) een geldig coronatoegangsbewijs te hebben.

Maaike zal tussen alle bedrijven door zelf ook vaak gebruik maken van de gelegenheid ontspannen een boek te lezen. Haar inspiratiebron zal daarbij niet ontbreken!
‘Dit is de plek die ik zo gemist heb’ 15 uur geleden
Afbeelding
Drie ontwerpen worden werkelijkheid 16 uur geleden
Afbeelding
Haarle maakt zich op voor een weekend vol hardlopen 17 uur geleden
Afbeelding
Lees de nieuwe Hart van Hellendoorn-Nijverdal nu online! 19 uur geleden
Helene Fischer Tribute by Natasja
ZINiN Theater verandert in Oktoberfest tijdens Mountainbikemania 21 okt, 17:25
Afbeelding
Van Buurserzand tot Trambaanroute 21 okt, 12:43
Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 20 okt, 20:10
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 20 okt, 18:06