Huis van Sint is dit jaar te vinden aan de Grotestraat 158 (Oude EP Nijverdal pand) in Nijverdal.
Huis van Sint is dit jaar te vinden aan de Grotestraat 158 (Oude EP Nijverdal pand) in Nijverdal.

Ontmoet Sinterklaas en pieten in Huis van Sint

Algemeen

“Wie heeft een leuke vraag voor Sinterklaas en durft die ook aan hem te stellen? Of wil je gewoon een handje geven, je mooiste tekening overhandigen of op de foto met Sinterklaas? Kom gezellig langs in het Huis van Sint en ontmoet de goedheiligman en zijn pieten”, zo nodigt Sinterklaas iedereen uit. 

NIJVERDAL - Sinterklaas nodigt alle kinderen uit om een kijkje in zijn huis te komen nemen. Je mag dus bij hem op bezoek! Op de woensdag- en zaterdagmiddagen vanaf 17 november tot en met 4 december is het Huis van Sint tussen 14.00 en 16.00 uur geopend en kan iedereen binnen een kijkje nemen. Het Huis van Sint is dit jaar te vinden aan de Grotestraat 158 (Oude EP Nijverdal pand) in Nijverdal.

De pieten zorgen voor gezelligheid en plezier met hun gekke fratsen. Natuurlijk is ook de pietentrein weer aanwezig welke deze middagen korte rondritjes door het centrum maakt; iedereen mag mee en het kost helemaal niets. 

Corona

Vooralsnog hoeft er in het Huis van Sint en in de pietentrein niet gecontroleerd te worden op een coronatoegangsbewijs. Wel vragen Sinterklaas en Pieten een ieder zijn gezonde verstand te gebruiken, de anderhalve meter te respecteren en als volwassene een mondkapje te dragen in de pietentrein. 

Maak je eigen lampion

Hebben jouw kinderen al een bouwplaat opgehaald? Deze liggen inmiddels klaar bij de lokale winkeliers. Bij alle winkeliers van Op Naar Nijverdal en bij het Huis van Sint ligt een bouwplaat van een speciale Sinterklaas Lampion klaar. Het is de bedoeling om deze lampion zo mooi mogelijk te kleuren, plakken en knippen, zodat je mee kunt doen met de lampionnenoptocht tijdens de speciale Uittocht op 6 december aanstaande.

Daniëlle is al vijf jaar vaste kracht bij de vrijwillige bardienst van Bruisend Nijverdal.
‘Het is echt gezinsactiviteit geworden’ 41 minuten geleden
Patrick met zijn team. Ze hebben het enorm naar hun zin in de vernieuwde salon.
Geweldig, groots en gratis evenement 2 uur geleden
Afbeelding
Werk mee aan prestaties die tellen vanuit Twente 5 uur geleden
Marinus (links) is samen met Dennis hard aan het werk om alle haringen van de tent de grond in te krijgen.
‘Je bent met een gezellig team bezig’ 7 uur geleden
Niek Geerligs, Jesse Hees , Sophie Haarhuis, Wessel van der A en Jochem Keppelink (v.l.n.r.) komen uit voor Team Netherlands.
Vijf studenten ROC van Twente naar wereldkampioenschap in Shanghai 9 uur geleden
Afbeelding
SVVN is op zoek naar een nieuwe penningmeester 9 uur geleden
Afbeelding
Vrijwilligersmarkt brengt mensen en mogelijkheden samen 10 uur geleden
Afbeelding
Jannes vervangt Henk Wijngaard 4 sep, 17:33