Afbeelding
Foto: De Welle

Billy Boem weer in Hellendoorn

Algemeen

Kinderclub Billy Boem gaat 27 januari weer van start in onze gemeente. De club is voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die opgroeien met spanningen of in een stressvolle omgeving.

NIJVERDAL - Er kunnen verschillende redenen zijn waarom er stress in of rondom het gezin is. Bijvoorbeeld een ouder met psychische klachten, een scheiding, ruzie, verlies of financiële problemen. Of een broer of zus die door gedrag veel aandacht van het gezin vraagt. De huidige coronacrisis kan ook een negatieve invloed hebben op de belevingswereld van een kind.
Bij de Kinderclub Billy Boem leren de kinderen spelenderwijs hun situatie een plekje te geven en weerbaarder te worden. Zij knutselen, spelen, stellen vragen, praten en leren met hun emoties om te gaan. Met Billy maken de kinderen in 10 bijeenkomsten van anderhalf uur van alles mee. Kinderen leren hun gevoelens te herkennen en te uiten, hun vragen worden beantwoord, er worden vaardigheden geoefend en tips meegegeven. Naast de kinderclub zijn er voor de ouders drie bijeenkomsten waar opvoedingsvragen aan bod komen.

Initiatief

De kinderclub is sinds enkele jaren in onze gemeente. Deze doe-praatgroep wordt georganiseerd door Impluz in samenwerking met Avedan en Stichting De Welle. De begeleiding van de club bestaat elk jaar uit ervaren hulpverleners. De tien bijeenkomsten zullen plaatsvinden in Het Timmerhuis, Rijssensestraat 127. De eerste samenkomst zal plaatsvinden op 27 januari om 15:30.

Aanmelden

De cursus is kosteloos voor de inwoners van gemeente Hellendoorn. Informatie en aanmelden kan tot 19 januari 2022) bij Hellendoorn Doet via 0548-638800, hellendoorndoet@stichtingdewelle.nl of direct via de website www.impluz.nl/cursussen

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 4 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 5 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 5 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 11 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 12 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 12 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 14 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 14 uur geleden