Afbeelding

Expositie Eigen Oogst ‘Uitgelicht’ in de hal van het Huis voor Cultuur en Bestuur

Algemeen

NIJVERDAL - De hal van het Huis voor Cultuur en Bestuur is tot en met donderdag 21 april het podium van de expositie Eigen Oogst ‘Uitgelicht’. Iedereen is welkom alle prachtige kunstwerken te komen bewonderen tijdens de openingstijden van het Huis voor Cultuur en Bestuur.

De expositie is op maandag 4 april officieel geopend door cultuurwethouder Anja van den Dolder en bestaat uit schilderijen, metaalkunst, textielkunst, glaskunst, fotografie en keramiek – klei. “Dit is alweer de 18e editie van Eigen Oogst. Een prachtige mijlpaal en we zijn dan ook ontzettend trots dat we weer een podium kunnen bieden aan de kunstenaars, want dat podium verdienen ze!”, aldus wethouder Anja van den Dolder.

Tijdens elke expositie van Eigen Oogst kiezen alle bezoekers het kunstwerk dat hen het meeste aansprak. De kunstwerken die het meest gekozen zijn, komen terug in de ‘Uitgelicht’ expositie en zijn dus te zien in de hal van het Huis voor Cultuur en Bestuur. Het bestuur van Eigen Oogst is enorm trots op de expositie: “Juist door de pandemie en de dingen die daardoor niet meer konden, zijn we ons er nog bewuster van geworden hoe mooi het is dat we kunst en cultuur met elkaar kunnen delen. We zijn ontzettend blij dat we met dank aan alle deelnemers, vrijwilligers, musici, sponsoren en bezoekers al 18 jaar mogen zorgen voor een prachtige expositie. Deze ‘Uitgelicht’ expositie is dan ook zeker de moeite waard om te komen bezoeken.”

Afbeelding
Afbeelding
Eschländerkapel Hellendoorn
Eschlanderkapel Hellendoorn organiseert fietstocht 20 apr, 16:40
Afbeelding
Nieuw bankrekeningnummer Belastingdienst vanaf 1 mei 2026 door overstap naar Rabobank 20 apr, 14:55
Afbeelding
SVVN draait derby tegen Daarlerveen om na slechte eerste helft 20 apr, 14:35
Afbeelding
Hertruiters boeken mooie resultaten bij wedstrijden in Tubbergen, Winterswijk en Diepenheim 20 apr, 13:51
Afbeelding
Dialectcafé Hellendoorn organiseert muzikale wandeling met VanJansen en Marleen Rodijk 19 apr, 12:14
Pajoko en KSW tijdens een gezamenlijke repetitie. Na weken van afzonderlijk repeteren hoorden ze voor het eerst hoe het samen klinkt.
‘Willen graag ‘n keer samen optreden’ 18 apr, 17:42
De welbekende Jeugdherberg Doevenbree die het startpunt was van de sociale wederopbouw van Hellendoorn.
Sociale wederopbouw Hellendoorn (1) Nijverdal Objectief 18 apr, 12:18
Afbeelding
Handicamp Outdoor houdt collecteweek 18 apr, 10:44