Afbeelding

Drieluik vanaf drie verschillende locaties

Algemeen

DAARLERVEEN - Voor wie de drukte van alledag even wil ‘ontvluchten’ en zich wil laten inspireren door stiltemomenten, ontmoetingen en verhalen wordt een Emmaüswandeling gehouden op donderdag 16 juni. Ontdek hoe leuk het is om met een groep mensen een mooie wandeling te maken! Op een ongedwongen manier nieuwe mensen leren kennen. In de wandeling van ongeveer 4,5 kilometer zijn een aantal korte stops opgenomen. 

Een Emmaüswandeling is een wandel-vorm naar het gebeuren in Lucas 24:13-35, op de avond van de dag van de opstanding van Christus en wordt georganiseerd door beide kerken in Daarlerveen in samenwerking met de ‘Verspieders Express’ en Open Doors. “We hopen – net als bij voorgaande wandelingen – velen te mogen ontmoeten! Het verzamelpunt is op de parkeerplaats van “De Schoof”, Brugstraat 10, Daarlerveen, waar wij om 19.00 uur gezamenlijk vertrekken naar de schaapskooi in Hoge Hexel. Ook is het mogelijk om je bij de schaapskooi, Piksenweg 5a, Hoge Hexel aan te sluiten. Het is belangrijk om goede dichte schoenen aan te doen. Onderweg zullen we even pauzeren om wat te drinken. Er is een mogelijk om na afloop koffie of thee te kopen.” Opgave uiterlijk woensdag 15 juni via verspieders.express@gmail.com

Deze wandeling is een onderdeel van een DRIELUIK, want vrijdag 17 juni is de landelijk ‘Nacht van Gebed’ van Open Doors. “Dan bent u om 19.30 uur welkom in de Mariakapel, Schoolstraat 80 te Geerdijk. Daar organiseert ‘Huis van Gebed’ - Daarlerveen in samenwerking met Open Doors een avond die in het teken staat van vluchtelingen en vervolgde christenen. Deze avond duurt tot 21.00 uur.”

Zondag 19 juni om 19.00 uur is er – ter afsluiting van dit drieluik – een Ontmoetingsdienst in “De Schoof”, Brugstraat 10, Daarlerveen. Dit wordt georganiseerd door de commissie ‘diensten met een bijzonder karakter’. Projectband ‘High Hopes’ uit Vriezenveen zal aan deze dienst haar medewerking verlenen. Ook deze dienst is weer in samenwerking met Open Doors opgesteld en in het Bijbelverhaal staat een bekend persoon centraal. Het thema is: ‘Een uitzichtloze situatie’.

“Weet u welkom bij dit drieluik en ontvang een gratis gebedsboekje en een mooi magazine van Open Doors. Kijk ook het promotie filmpje dat op het YouTube kanaal van de ‘Verspieders Express’ staat.”

Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 5 uur geleden
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 7 uur geleden
Afbeelding
IVN organiseert stiltewandeling in het Doktersbos 12 uur geleden
Het gaat op en top gezellig worden!
Nog maar een paar tickets over voor Oktoberfest Gronau zaterdag! 13 uur geleden
Afbeelding
Regionale studieavond over Zacharia 12 13 uur geleden
Afbeelding
Toparbiter Serdar Gözübüyük spreekt bij SNO Nijverdal 14 uur geleden
Afbeelding
Hertruiters behalen prijzen in binnen- en buitenland 19 okt, 09:59
Al enige tijd staat er een groot bord bij het oude politiebureau met mooie sfeerimpressie en nu gaat de bouw bijna beginnen.
‘Ervaren hoe het is om hier te wonen’ 18 okt, 18:12