Afbeelding

Drieluik vanaf drie verschillende locaties

Algemeen

DAARLERVEEN - Voor wie de drukte van alledag even wil ‘ontvluchten’ en zich wil laten inspireren door stiltemomenten, ontmoetingen en verhalen wordt een Emmaüswandeling gehouden op donderdag 16 juni. Ontdek hoe leuk het is om met een groep mensen een mooie wandeling te maken! Op een ongedwongen manier nieuwe mensen leren kennen. In de wandeling van ongeveer 4,5 kilometer zijn een aantal korte stops opgenomen. 

Een Emmaüswandeling is een wandel-vorm naar het gebeuren in Lucas 24:13-35, op de avond van de dag van de opstanding van Christus en wordt georganiseerd door beide kerken in Daarlerveen in samenwerking met de ‘Verspieders Express’ en Open Doors. “We hopen – net als bij voorgaande wandelingen – velen te mogen ontmoeten! Het verzamelpunt is op de parkeerplaats van “De Schoof”, Brugstraat 10, Daarlerveen, waar wij om 19.00 uur gezamenlijk vertrekken naar de schaapskooi in Hoge Hexel. Ook is het mogelijk om je bij de schaapskooi, Piksenweg 5a, Hoge Hexel aan te sluiten. Het is belangrijk om goede dichte schoenen aan te doen. Onderweg zullen we even pauzeren om wat te drinken. Er is een mogelijk om na afloop koffie of thee te kopen.” Opgave uiterlijk woensdag 15 juni via verspieders.express@gmail.com

Deze wandeling is een onderdeel van een DRIELUIK, want vrijdag 17 juni is de landelijk ‘Nacht van Gebed’ van Open Doors. “Dan bent u om 19.30 uur welkom in de Mariakapel, Schoolstraat 80 te Geerdijk. Daar organiseert ‘Huis van Gebed’ - Daarlerveen in samenwerking met Open Doors een avond die in het teken staat van vluchtelingen en vervolgde christenen. Deze avond duurt tot 21.00 uur.”

Zondag 19 juni om 19.00 uur is er – ter afsluiting van dit drieluik – een Ontmoetingsdienst in “De Schoof”, Brugstraat 10, Daarlerveen. Dit wordt georganiseerd door de commissie ‘diensten met een bijzonder karakter’. Projectband ‘High Hopes’ uit Vriezenveen zal aan deze dienst haar medewerking verlenen. Ook deze dienst is weer in samenwerking met Open Doors opgesteld en in het Bijbelverhaal staat een bekend persoon centraal. Het thema is: ‘Een uitzichtloze situatie’.

“Weet u welkom bij dit drieluik en ontvang een gratis gebedsboekje en een mooi magazine van Open Doors. Kijk ook het promotie filmpje dat op het YouTube kanaal van de ‘Verspieders Express’ staat.”

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 6 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 7 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 8 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 13 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 14 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 14 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 16 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 17 uur geleden