Afbeelding

Dansen, sjansen en zingen als vanouds

Bruisend Nijverdal

De openingsdans van je huwelijk, het liefdesverdriet-liedje of je allereerste gekochte LP: Hoor de eerste klanken en je bent weer terug in dat moment. Bruisend Nijverdal nodigt alle ouderen op vrijdag 13 september uit voor een onvergetelijke Gouwe Ouwe Meezing-middag. Van 14.00 tot 16.00 uur staat deze middag in het teken van klassiekers uit de jaren ‘60 en ‘70. Een echt feest van herkenning!

Deze Gouwe Ouwe-middag biedt de unieke kans om terug te reizen in de tijd met de meest iconische hits uit de vorige eeuw, gebracht door een enthousiaste liveband. Of je nu wilt dansen, sjansen of simpelweg genieten van de nostalgische muziek, er is voor ieder wat wils. De liveband kent zijn klassiekers en voelt feilloos aan waar de zaal zin in heeft; van Elvis Presley tot Wim Sonneveld, ze zorgen ervoor dat elke noot en elk liedje de bezoekers terugbrengt naar die bijzondere momenten uit hun verleden. Tijdreis je ook mee?

Nieuwe vriendschappen

De Gouwe Ouwe Middag is meer dan alleen een muziekfeest. Het is een gelegenheid om herinneringen op te halen, nieuwe vriendschappen te sluiten en te genieten van een gezellige sfeer. Neem je vrienden, familie of buren mee, of kom alleen – je zult merken dat contact leggen makkelijk gaat in de warme ambiance van de middag. Haal je oude dansschoenen uit de kast, want op de dansvloer zijn alle dansstijlen welkom!

Het evenement speelt in op een duidelijke behoefte die uit gesprekken met ouderen naar voren kwam: de liefde voor live muziek en de wens om het leven met een beetje meer rock & roll te vullen, net als vroeger. De Gouwe Ouwe Middag biedt precies dat: een kans om te genieten van ouderwetse muziek en gezelligheid, met een extra toevoeging van lekkere hapjes en drankjes.

Kortom, de Gouwe Ouwe Meezing Middag van Bruisend Nijverdal belooft een middag vol plezier, muziek en sociale interactie. Haal die oude dansschoenen uit het vet, kom genieten van de sfeer en muziek en maak weer een heleboel nieuwe herinneringen!

De middag begint op vrijdag 13 september om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De toegang is gratis.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 3 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 4 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 4 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 10 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 11 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 11 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 13 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 13 uur geleden