
Gerdien op de thee bij Gerda de Kleine-Rotman
ColumnGerda de Kleine-Rotman uit Nijverdal. Nou ja, eigenlijk is ze geboren en getogen in Wierden, maar ze is getrouwd met Nijverdaller Gertjan. Samen hebben ze een zoon van 19, genaamd Jordy, die nog gezellig thuis woont. Daarnaast hebben ze ook 2 vrolijke en lekker verwende Kooikerhondjes, die het gezin compleet maken.
De 52-jarige Gerda werkt sinds 10 jaar bij Oriflame. Ze werkte vroeger als verkoopster in de Kringloopwinkel, maar haar leven veranderde 11 jaar geleden op slag toen ze ineens getroffen werd door een goedaardige hersentumor. Veel dingen moest ze daarna opnieuw weer aanleren. Het werk bij Oriflame was voor haar prima te combineren qua werk/privébalans en ze doet het tot de dag van vandaag nog steeds met veel plezier. Ik dacht overigens dat het van die thuisparty’s betrof, maar je kunt kennelijk alles rechtstreeks bestellen op Gerda’s eigen Oriflame-pagina.
Een van Gerda’s hobby’s is fotografie. Ze vindt het leuk om dieren te fotograferen, maar daarnaast ook landschappen en vergezichten zoals de Zunasche Heide en de natuur boven op de Sallandse Heuvelrug.
Daarnaast is Gerda helemaal dol op muziek. Haar smaak is best breed en veelzijdig, maar haar liefde voor de muziek van Sanne Hans alias Miss Montreal springt er met name uit. Ze probeert zoveel mogelijk alle concerten van haar idool te bezoeken. Wat nog een leuke wetenswaardigheid is, is dat Gerda samen met haar goede vriendin Helma Schrijvers uit Deventer een soort van fanclub heeft opgericht voor Sanne Hans. Nou ja, het is eigenlijk méér dan dat. De groep heet “Miss Montreal Concertmaatjes” en is een groep (op Facebook, Instagram en WhatsApp) voor mensen die daar contact met elkaar kunnen zoeken om samen naar concerten te gaan. Niemand hoeft dus alleen, is het motto. Hoe positief is dat? Samen met de net zo enthousiaste Helma beheert Gerda deze fangroepen. Ze gaan graag samen naar tv-opnames, festivals en optredens van Sanne Hans en maken er altijd een gezellige happening van.
Gerda geniet van muziek en gezelligheid. Van Miss Montreal, maar ook van andere bandjes en van dieren en natuurschoon. De les die ze uit het krijgen van die tumor destijds kreeg is dat je moet genieten van het leven en vooral leuke dingen moet blijven doen. Soms kan alles zo ineens anders zijn!
Gerdien Groot Baltink















