Afbeelding

Woezel & Pip - Sprookjes uit de Tovertuin in ZINiN Theater Nijverdal

Cultuur

NIJVERDAL - Woezel en Pip brengen op zaterdag 21 december de magie van de Tovertuin naar het ZINiN Theater in Nijverdal. Na het succes van hun eerdere show keren de geliefde hondjes terug met een gloednieuwe, muzikale theatertour genaamd ‘Woezel & Pip – Sprookjes uit de Tovertuin’. Tijdens deze voorstelling wordt er een sprookjesfeest gevierd voor de jarige Wijze Varen. Woezel, Pip, en hun vriendjes zorgen voor een vrolijk avontuur vol muziek en dans.

In de show gaan Woezel en Pip samen met hun vrienden op zoek naar het perfecte sprookje voor het speciale optreden. Het resultaat is een kleurrijk theater met vrolijke liedjes en leuke dansjes. Na de voorstelling kunnen kinderen hun favoriete hondjes ontmoeten en op de foto gaan tijdens de meet & greet.

De voorstellingen zijn om 13.30 uur en 16.00 uur. Vanwege de verwachte drukte wordt aangeraden om tickets tijdig te reserveren. Kaarten kunnen worden gereserveerd via www.zinin.com, telefonisch via (0548) 624489, of aan de kassa bij de Tourist Info in Nijverdal. De toegangsprijs bedraagt 21 euro.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 4 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 5 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 6 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 11 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 12 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 12 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 14 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 14 uur geleden