Yoran Loos
Yoran Loos Foto: Wim Beunk

Heren Het Ravijn te sterk voor ZPC uit Amersfoort

Sport

NIJVERDAL - Heren 1 van Het Ravijn en Heren 1 van ZPC Amersfoort maakten zich zaterdag 17 februari op voor een intense strijd in het zwembad. Het was een spannende confrontatie in de Waterpolo Eredivisie.

De wedstrijd begon met veel energie van beide zijden. Het Ravijn en ZPB toonden meteen hun technische vaardigheden en tactische finesse in het water. Beide teams waren vastbesloten om de overwinning te behalen, wat leidde tot een spannende en levendige wedstrijd.

Het Ravijn slaagde erin om een voorsprong te nemen in de eerste twee kwarten, met indrukwekkende aanvallen en solide verdediging. De spelers toonden een uitstekende samenwerking en communicatie, wat resulteerde in doelpunten die het publiek keer op keer lieten juichen.

ZPB bleef echter niet achter en vocht terug met vastberadenheid. Ze toonden veerkracht in hun spel en slaagden erin enkele indrukwekkende doelpunten te scoren, waardoor de spanning in het zwembad toenam. De wedstrijd ging gelijk op, en de teams wisselden doelpunten uit in een poging de controle over de wedstrijd te behouden.

Na een adembenemende tweede helft slaagde Het Ravijn erin om hun voorsprong te behouden en de wedstrijd met een overwinning af te sluiten. De einduitslag was 15-11 in het voordeel van Het Ravijn, dat daarmee de felbegeerde overwinning behaalde.

Afbeelding
ElaZorg bestaat 5 jaar: Kijk naar wat wél mogelijk is! 29 minuten geleden
Afbeelding
Park De Geuren: groen dorpshart Nijverdal Objectief 12 uur geleden
Afbeelding
Algemene Leden Vergadering wijkvereniging ‘De Kruidenwijk’ 14 uur geleden
Afbeelding
Vaderdagdienst: in de voetstappen van je vader 18 uur geleden
Iedere aanwezige kreeg de gelegenheid een persoonlijk woordje met de wethouders te spreken.
‘Gevoel van dankbaarheid overheerst’ 20 uur geleden
Afbeelding
Geen rust, wel reuring 20 uur geleden
Afbeelding
MVV’69 en VV Daarlerveen krijgen nieuwe kunstgrasvelden 21 uur geleden
Jorrit Eijbersen met de eerste versies van de routeserie Het Verdwenen Landschap.
Zeven nieuwe fietsroutes in Sallandse Heuvelrug en Twents Reggedal over ‘Het verdwenen landschap’ 21 uur geleden