Afbeelding

Lokale omroep HOi media gaat verhuizen

Verenigingen

NIJVERDAL - HOi media gaat volgende maand verhuizen naar de bibliotheek in het Huis voor Cultuur en Bestuur in Nijverdal. De studio op de begane grond krijgt een zichtbare plek aan de gevel, met zicht op het plein. Een glazen vouwwand maakt het mogelijk om het publiek in het nieuwe mediacafé direct te betrekken bij de uitzendingen.

De omroep investeert veel in apparatuur voor radio, televisie en techniek, om technisch klaar te zijn voor de toekomst. HOi ziet de toekomst dan ook met vertrouwen tegemoet. Bestuursvoorzitter Etzel Steinhage licht toe: “De studio in het Huis voor Cultuur en Bestuur ligt aan het centrumplein. De omroep is daardoor goed zichtbaar voor inwoners, ondernemers en de politiek. In het centrum zitten wij dicht bij het nieuws en op de plek waar veel beslissingen worden genomen die van invloed zijn op al onze inwoners. Een grotere bekendheid van de omroep zorgt voor een ruimer bereik, waardoor wij onze taken nog beter kunnen uitvoeren, geheel onafhankelijk!”

Sponsoren en bijdragen

Voor de investeringen in nieuwe apparatuur is HOi op zoek naar sponsoren. De gemeente Hellendoorn en de Rabobank hebben inmiddels een bijdrage geleverd en er is een beroep gedaan op verschillende fondsen. Inwoners en ondernemers die de omroep een warm hart toedragen kunnen donateur worden. Met een kleine jaarlijkse bijdrage kan men HOi helpen om het lokale nieuws te brengen. Kijk hiervoor op www.hoimedia.com.

Planning

De verbouwing is in volle gang. Naar verwachting is de nieuwe studio in februari operationeel, met de officiële opening nog dit kwartaal. De omroep laat weten dat dit zeker een feestelijke gebeurtenis zal worden waar iedereen welkom is. HOi heeft ruim 50 actieve vrijwilligers die zich inzetten voor radio, televisie, techniek, facilitaire- en bestuurstaken. De omroep richt zich op de inwoners van de gemeente Hellendoorn. HOi is in de ether te beluisteren via 106.60 fm en te zien via diverse glas- en kabelkanalen. Streams zijn er op www.hoifm.nl en www.hoitv.nl. Het programma HOi fm Sport op de zaterdagmiddag is te horen in diverse sportkantines in de gemeente. Verder bereikt HOi veel inwoners via social media, met filmpjes die soms duizenden keren worden bekeken.

Afbeelding
Hertruiters behalen prijzen in binnen- en buitenland 19 uur geleden
Al enige tijd staat er een groot bord bij het oude politiebureau met mooie sfeerimpressie en nu gaat de bouw bijna beginnen.
‘Ervaren hoe het is om hier te wonen’ 18 okt, 18:12
Afbeelding
Stukken natuurherstel Wierdense Veld ter inzage 18 okt, 10:09
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal houdt bijeenkomst over palliatieve zorg 17 okt, 18:29
Afbeelding
Gemeente vraagt mening over dienstverlening 17 okt, 12:07
Afbeelding
Stichting Sámen stelt geld beschikbaar voor natuurprojecten op de Sallandse Heuvelrug 17 okt, 09:24
Afbeelding
Thema-avond: Het kerkinterieur op de schop 16 okt, 19:20
Afbeelding
Schoenendoosactie geeft kinderen in armoede een cadeau 16 okt, 18:15