
Nijverdalse Sarice in top WK Cheerleading 2026
Een bijzondere prestatie voor Sarice uit Nijverdal: zij maakte deel uit van de Nederlandse All Girl Elite selectie van Team Cheer NL, die zich wist te plaatsen voor de finales van de World Cheerleading Championships in Orlando (Verenigde Staten). Een prestatie die slechts voor een beperkt aantal landen is weggelegd.
NIJVERDAL – Tijdens het wereldkampioenschap wist Nederland zich met zowel het All Girl team als het Coed team te plaatsen voor de finales, na intensieve en spannende halve finales.
Het All Girl Elite team liet direct aan het begin van het kampioenschap hun strijdlust zien. In de finale eindigde het All Girl Elite team uiteindelijk op een vijfde plaats. Daarmee greep Nederland net naast het podium, maar de prestatie bevestigt wel dat Team Cheer NL structureel mee kan draaien op het hoogste internationale niveau.
Ook het Nederlandse Coed Elite team maakte indruk. Zij leverden een zogenoemde “HIT ZERO” af: een foutloze routine die zorgde voor luid enthousiasme in de Nederlandse fanzone én in de rest van de arena. Het Coed team eindigde uiteindelijk als zesde in de finale.
Sarice is één van de vier Overijsselse atleten binnen de All Girl selectie. Samen met teamgenoten uit onder andere Wierden, Hengelo en Zwolle vertegenwoordigde zij Nederland op het grootste podium binnen de cheerleadingwereld.

