
Rommelroute in Groot Lochter
DuurzaamheidNIJVERDAL - In de wijk Groot Lochter in Nijverdal wordt op zaterdag 27 juni van 10.00 tot 14.00 uur een rommelroute gehouden. Tijdens dit evenement verkopen bewoners tweedehands spullen vanuit hun eigen voortuin, oprit of garage.
De rommelroute biedt bezoekers de kans om te snuffelen tussen allerlei gebruikte en bijzondere items, terwijl er in de wijk ook voldoende speelplekken zijn voor kinderen om zich te vermaken.
Startpunt van de route is het wijkgebouw aan de Bachlaan 56a, waar bezoekers een routekaart kunnen ophalen. Ook zijn daar consumpties verkrijgbaar.
Bewoners uit Groot Lochter kunnen zich aanmelden om deel te nemen aan de verkoop. Het is belangrijk dat de openbare weg vrij toegankelijk blijft en dat er geen verkoop op straat plaatsvindt. Deelnemende straten zijn onder andere de Rossinistraat, Vivaldistraat, Verdistraat, Sweelinckstraat, Bachlaan, Beethovenlaan, Haydenstraat, Strausstraat, Chopinstraat, Schumannstraat, Lisztstraat, Boomcateweg en Mozartlaan.