
Hertruiters boeken successen tijdens Almelose Ruiterdagen en andere wedstrijden
SportREGIO - Tijdens de Almelose Ruiterdagen zijn opvallende resultaten behaald door leden van de Hertruiters. Met meer dan 10.000 starts trok de 57e editie van dit grote paardensportevenement opnieuw ruiters uit heel Nederland.
Maaike Keulartz reed met de vierjarige Chap K in de B dressuur. Op dinsdag leverde dit twee eerste prijzen op met 224 en 197,5 punten. Op woensdag volgden een tweede en derde prijs met 201 en 216 punten, en op donderdag twee tweede prijzen met 211 en 201 punten. Dankzij deze reeks sterke scores plaatste het duo zich voor de finale en behaalde daar een vierde prijs met 195,5 punten.
In de klasse L1 dressuur wist Lieke Heuvink-Schutten met Portera Chance een derde prijs te winnen met 208 punten. Nické Miskotte was actief in de klasse L2 dressuur met Pilou Vita en behaalde twee tweede prijzen, een zesde prijs en een overwinning. De scores van 190, 193, 205 en 205 punten waren voldoende voor een finaleplaats, waar het duo als zesde eindigde.
Wendy Hulsink succesvol met meerdere paarden
Wendy Hulsink kwam aan de start met drie paarden. Met Amke Kasteelsche Hof in de klasse M1 dressuur werden drie derde prijzen en een tweede prijs behaald met scores van 193,5, 210,5, 207 en 199,5 punten. In de gecombineerde M1/M2 finale leverde dit een zesde plaats op.
In de klasse Z1 dressuur behaalde Wendy met Anke S twee vierde prijzen met 222,5 en 232,5 punten. Met Indy van de Esch volgden een eerste en vierde prijs met 221,5 en 237 punten. Het duo kwalificeerde zich hiermee voor de Z1-finale, waar een vierde plaats werd behaald.
Springrubriek en andere hoogtepunten
Ook in het springen werd succes geboekt. Berber Nijland reed met Valkiria naar een achtste prijs in de 110 cm rubriek, waarin meer dan zeventig deelnemers aan de start kwamen.
Frank Hosmar en zijn paard Alphaville vertegenwoordigden Nederland tijdens het CHIO Rotterdam, een van de belangrijkste hippische evenementen van het land. Tijdens de paradressuurwedstrijd behaalden zij een knappe tweede prijs.
Linde Vliek maakte haar debuut in de M2 dressuur met pony Alyla in Eibergen. Met scores van 196 en 200 punten won het duo twee keer een eerste prijs.
Tot slot kwamen Livv en Romé Schoppink aan de start in Zwolle. Livv werd eerste in de B dressuur met Hijker Forest Cruijff en 203 punten. Romé won de tweede proef met haar pony Hyko en een score van 188,5 punten.



















