Afbeelding

Het ‘Hellendoornse Potje’, geld voor een goed idee

Gemeentenieuws

HELLENDOORN - De gemeente Hellendoorn heeft een speciaal fonds beschikbaar voor ideeën die bijdragen aan een mooiere en socialere samenleving. Dit ‘Hellendoorns Potje’ ondersteunt initiatieven die zelfredzaamheid bevorderen of die ervoor zorgen dat mensen kunnen blijven meedoen aan de maatschappij. De aanvraagperiode loopt van 1 tot en met 31 oktober 2024.

Heeft de voetbalvereniging plannen om een team op te richten voor mensen met een beperking en is er daarbij hulp nodig? Heeft een bedrijf een idee om eenzame mensen in contact te brengen met buurtgenoten? Of is er een ander sociaal initiatief? Dien dan een aanvraag in via het Hellendoorns Potje en maak kans op financiële ondersteuning om het plan te realiseren.

Beschikbare subsidie

Er is in totaal 75.000 euro beschikbaar om nieuwe activiteiten op te starten. Het maximale subsidiebedrag per aanvraag is 18.750 euro. Minimaal twee samenwerkende partijen kunnen een aanvraag indienen, waarvan één een rechtspersoon moet zijn.

Beoordeling en stemmen

Na de aanmeldperiode worden de ingediende ideeën beoordeeld door een adviescommissie. Daarnaast kunnen inwoners stemmen op het idee dat zij het beste vinden. De beste ideeën ontvangen een subsidie.

Voorbereiden en Indienen

Aanvragen kunnen worden ingediend van 1 tot en met 31 oktober 2024. Het is echter mogelijk om de aanvraag nu alvast voor te bereiden. Voor meer informatie en de overige voorwaarden, bezoek de website www.hellendoorn.nl/hellendoorns-potje

Afbeelding
The Best of Britain brengt Live Aid-hits naar Openluchttheater Nijverdal 13 uur geleden
Afbeelding
Boomdeeldagen Overijssel 2026 met flinke korting op bomen en struiken 31 mei, 12:03
Afbeelding
Gebouw voor post, telefonie en bank Nijverdal Objectief 29 mei, 19:28
Voorbeeld van een Mandala die Anki geborduurd heeft.
‘Biej Oons op de Delle’: mandala borduren 29 mei, 17:26
Afbeelding
Haarles Feest 2026 trekt recorddrukte bij Droadpop 29 mei, 15:52
Afbeelding
Straattheater 29 mei, 14:26
Afbeelding
Gemeenteraad de boer op 29 mei, 10:32
Afbeelding
Samen koken en eten bij dementie in Nijverdal voor meer contact en herinneringen 29 mei, 10:06