NKC '51 verliest eerste wedstrijd in de veldcompetitie.
NKC '51 verliest eerste wedstrijd in de veldcompetitie.

NKC ‘51 weet niet te winnen tegen Wit-Blauw in de veldcompetitie

Algemeen

NIJVERDAL - Afgelopen zaterdag startte ook voor NKC ‘51 de hervatting van de veldcompetitie. Na het succesvolle zaalseizoen dat bekroond werd met het kampioenschap en promotie naar de Hoofdklasse, liggen er voor de Nijverdallers ook voldoende kansen om promotie op het veld af te dwingen. Om 15.30 uur floten arbiters dhr. Blauw en dhr. de Vries in zware, regenachtige weersomstandigheden voor het eerst.

NKC ‘51 had vanaf minuut één zichtbaar moeite met de omstandigheden waar het in moest spelen. Aanvallend speelde het slordig en ook aan mentaliteit leek het de ploeg van Gerben Wind te ontbreken. Wit-Blauw speelde met veel energie en troefde NKC ‘51 op alle fronten af. Tot aan 3-3 kon NKC ‘51 enigszins weerstand bieden, maar vanaf dat moment trok Wit-Blauw het initiatief naar zich toe. NKC ‘51 liet het allemaal gebeuren, zette hier niets tegenover en keek toe hoe de thuisploeg uitliep naar 8-4. Ook na een noodgedwongen time-out aan de kant van NKC ‘51 veranderde het spelbeeld niet. Wit-Blauw was de bovenliggende partij en schoot bijzonder scherp, ondanks de barre weersomstandigheden. NKC ‘51 speelde veel éénschotsaanvallen en was daarbij erg onzorgvuldig. Vlak voor de rust keek NKC ‘51 al tegen een 11-5 achterstand aan. Uiteindelijk werd er gerust met 13-7.

Ook na rust kwam NKC ‘51 niet in haar spel. Het verschil tussen beide ploegen was weliswaar minder dan de eerste helft, maar NKC ‘51 was niet bij machte om ook maar enige aanspraak te maken op een overwinning. Telkens als NKC ‘51 een doelpunt wist te maken, had Wit-Blauw een antwoord klaar wat resulteerde in dezelfde marge. Wit-Blauw deed er in een doelpuntloze periode van NKC ‘51 nog een schepje bovenop en liep uit naar 17-10, waarna NKC ‘51 de schade ietwat kon beperken door drie keer op rij te scoren, 17-13. Inmiddels was de wedstrijd gespeeld, tot het laatste fluitsignaal wist Wit-Blauw nog twee keer te scoren, NKC ‘51 zette daar één doelpunt tegenover. Eindstand 19-14. Na twee vrije speelweekeinden speelt NKC ‘51 zaterdag 13 mei thuis tegen Heerenveen. Aanvang 16.00 uur op Sportpark Gagelman.

Maison Chic 4U heeft een zeer uitgebreid assortiment met comfortabele en stijlvolle relaxfauteuils.
Stijlvolle relaxfauteuils in nieuwe showroom Maison Chic 4U 22 mei, 15:33
De bouwstart werd feestelijk gevierd met toekomstige bewoners.
Bouw ParQ te Wechel officieel van start in hart van Hellendoorn 21 mei, 15:30
Afbeelding
Culinair Rondje met vernieuwde fietsroute 21 mei, 14:22
BSO-kinderen van KOSMO regio Nijverdal maakten een ontdekkingsreis langs de nieuwsgierige apen.
Op pad met KOSMO: op avontuur in de Apenheul 21 mei, 14:17
Foto: Facebook gemeente Hellendoorn
Training voor kinderen: krijg meer zelfvertrouwen! 21 mei, 13:58
Afbeelding
Veldhuis & Kemper brengen nieuwe show naar Nijverdal 21 mei, 13:32
Bij het Buitencentrum is altijd iets te beleven!
Natuuractiviteiten in Nijverdal tijdens het Bosfeest maandag 21 mei, 13:10
Afbeelding
Nieuwe aanpak speelplekken 21 mei, 09:50