Afbeelding

Grootse Bruisende Braderie in Nijverdal

Algemeen

NIJVERDAL - De feestweek Bruisend Nijverdal wordt op zondagmiddag 10 september afgesloten met de Grootse Bruisende Braderie met muziek, eten, drinken, kindervermaak en vele kraampjes. Voor de braderie zoekt de organisatie nog steeds standhouders.

De plannen liggen klaar, de ideeën zijn origineler dan ooit tevoren en aan enthousiasme is geen gebrek. De voorbereidingen van Bruisend Nijverdal 2023 zijn in volle gang. Na het grote succes van vorig jaar staat ook dit jaar de Grootse Bruisende Braderie gepland. Nijverdal wordt op zondag 10 september van 13.00 tot 17.00 uur ’s omgetoverd tot één grote, gezellige braderie. 

Geïnteresseerd om een standhouder te zijn op de braderie? Opgeven is nu mogelijk via het inschrijfformulier op de website van Bruisend Nijverdal. Hier is ook meer informatie te vinden over de kosten en de mogelijkheden. Bekijk voor meer informatie www.bruisendnijverdal.com/braderie.

Grootse Bruisende Braderie

Voor de organisatie van de braderie heeft het bestuur van Bruisend Nijverdal de samenwerking opgezocht met ondernemersvereniging Op Naar Nijverdal. Gezamenlijk organiseren zij de Grootse Bruisende Braderie in september, met minimaal 180 kramen van diverse pluimage. Op verschillende plekken in het centrum kan het winkelend publiek genieten van live muziek en straattheater. Kinderen vermaken zich bij de diverse kinderattracties die te vinden zijn op de kermis op het evenemententerrein. 

De markt wordt heel breed opgezet, van droge worsten tot telefoonhoesjes en van brocante spulletjes tot vinyl- en langspeelplaten. Iedereen is welkom. 

De organisatie van Bruisend Nijverdal vertelt: “Onze ervaring leert dat het deze dag altijd super gezellig is in ons dorp. Duizenden mensen bezoeken ons centrum om lekker rond te snuffelen bij de vele stands en in de winkels die geopend zijn. Wij zorgen voor veel gezelligheid, muziek, entertainment, reclame, social media, spandoeken en posters. Wil jij standhouder zijn op deze markt? Meld je dan nu alvast aan.” Bruisend Nijverdal 2023 vindt plaats van 7 tot en met 10 september. De entree is helemaal gratis.

bruisendnijverdal.nl

Afbeelding
Boomdeeldagen Overijssel 2026 met flinke korting op bomen en struiken 12 uur geleden
Afbeelding
Gebouw voor post, telefonie en bank Nijverdal Objectief 29 mei, 19:28
Voorbeeld van een Mandala die Anki geborduurd heeft.
‘Biej Oons op de Delle’: mandala borduren 29 mei, 17:26
Afbeelding
Haarles Feest 2026 trekt recorddrukte bij Droadpop 29 mei, 15:52
Afbeelding
Straattheater 29 mei, 14:26
Afbeelding
Gemeenteraad de boer op 29 mei, 10:32
Afbeelding
Samen koken en eten bij dementie in Nijverdal voor meer contact en herinneringen 29 mei, 10:06
Afbeelding
Burgerberaad met een ‘Kijkje bij de buren’ 28 mei, 18:15