Afbeelding

Inschrijving voor standhouders is nu geopend

Algemeen

NIJVERDAL - De laatste dag van Bruisend Nijverdal wordt traditioneel afgesloten met de Nijverdalse Familiedag. Op zondag 11 september 2022 is het ‘s middags tijd voor de Bruisende Braderie. Een groots opgezette braderie door het gehele centrum van Nijverdal. 

Naast de kramen zullen er ook op diverse plekken muziek, eten, drinken, kindervermaak zijn. Wie wil deelnemen aan deze braderie kan zich nu inschrijven via bruisendnijverdal.com/bruisende-braderie.

“Onze ervaring leert dat het deze dag altijd super gezellig is in ons dorp”, vertellen de Bruisend Nijverdal-commissieleden. “Duizenden mensen bezoeken ons mooie centrum om lekker rond te snuffelen bij de vele stands en in de winkels die geopend zijn. Omdat we een zo gevarieerd en origineel mogelijke Braderie willen organiseren, zullen we selectief met de aanmeldingen omgaan. Dat wil zeggen, een beperkt aantal deelnemers in dezelfde branche en originaliteit heeft zeker een pré. Voor een grootse braderie hebben we veel deelnemers nodig, daarom houden we de kosten laag, zodat iedereen mee kan doen!”

Wil jij standhouder zijn op deze gezellige markt? Geef je dan nu op! Deze markt wordt zondag 11 september gehouden in hartje Nijverdal van 13.00 tot 17.00 uur. Opgeven kan via bruisendnijverdal.com/bruisende-braderie 

De Nijverdalse Familiedag met braderie wordt feestelijk afgesloten in de tent op het Marktplein met een tweetal van Nederlands bekendste artiesten welke binnenkort bekend worden gemaakt. Iedereen, jong en oud, is welkom. Entree is ook dit jaar weer helemaal gratis. 

Afbeelding
Hertruiters winnen eerste prijzen bij wedstrijden 16 uur geleden
KIES staat voor Kinderen In Een Scheiding.
Steun voor kinderen van gescheiden ouders bij KIES-groep 17 uur geleden
Afbeelding
Vislift: slimme oplossing voor vissen 12 sep, 12:38
De trotse spelers van Regge United, de Walking Football club van de gemeente Hellendoorn.
10 jaar Walking Football Regge United 12 sep, 09:12
'n Oalen Griezen in Hellendoorn is geopend tijdens de Open Monumentendag.
Ellemijn Podt in ‘n Oalen Griezen 11 sep, 15:11
De flyer die speciaal voor Open Monumentendag is gemaakt. De tijdreis maakt dat het Oale Karkhof nog veel meer tot de verbeelding gaat spreken.
Ga met Jan mee op tijdreis over het Oale Karkhof 11 sep, 15:06
Een van de beelden van de regionale campagne, met een lokale ervaringsdeskundige, die erop gericht is praten over zelfdoding uit de taboesfeer te halen. Met elkaar in gesprek gaan kan het verschil maken.
‘Ga het gesprek aan, dat helpt echt’ 11 sep, 12:06
Winnaar Chris Lindhout leest in 2021 zijn verhaal over corona-schrijfwedstrijd voor, tijdens de prijsuitreiking. Op de achtergrond zijn mede-finalisten.
Taal in breedste zin van het woord 11 sep, 09:04