Welke vruchten, bessen en zaden zijn eetbaar en welke niet? Welke worden graag door dieren gegeten? De gidsen van het IVN Hellendoorn-Nijverdal zullen het de deelnemers allemaal uitleggen.
Welke vruchten, bessen en zaden zijn eetbaar en welke niet? Welke worden graag door dieren gegeten? De gidsen van het IVN Hellendoorn-Nijverdal zullen het de deelnemers allemaal uitleggen.

Ontdek eetbare bessen en zaden met de IVN-gidsen

Algemeen

HAARLE - Het IVN Hellendoorn-Nijverdal houdt op zondag 10 september een bessen- en zadenwandeling in Haarle. 

Het najaar komt er weer aan. In de natuur is dat de tijd van vruchten en bessen aan bomen en struiken. Veel wilde planten zorgen via zaden voor hun toekomst. Hoe is de situatie na deze zomer met eerst erge droogte en daarna veel regen? Welke vruchten, bessen en zaden zijn eetbaar en welke niet? Welke worden graag door dieren gegeten?

Met gidsen van de werkgroep Natuurlijk Puur van IVN Hellendoorn-Nijverdal kunnen deelnemers op zondagochtend 10 september op pad gaan om van alles te ontdekken over vruchten, bessen en zaden in het wild. Na afloop is er een kleine proeverij. De wandeling begint om 10.30 uur bij De Heidebloem Recreatie aan de Oude Deventerweg 8a te Haarle. Deelname is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Aanmelden is noodzakelijk en kan via natuurlijkpuur@outlook.com. Neem voor meer informatie contact op met Gerard ten Have via 06-1243 4549. 

Bekijk ook de website voor meer activiteiten van het IVN.

Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 3 uur geleden
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 5 uur geleden
Afbeelding
IVN organiseert stiltewandeling in het Doktersbos 10 uur geleden
Het gaat op en top gezellig worden!
Nog maar een paar tickets over voor Oktoberfest Gronau zaterdag! 11 uur geleden
Afbeelding
Regionale studieavond over Zacharia 12 12 uur geleden
Afbeelding
Toparbiter Serdar Gözübüyük spreekt bij SNO Nijverdal 12 uur geleden
Afbeelding
Hertruiters behalen prijzen in binnen- en buitenland 19 okt, 09:59
Al enige tijd staat er een groot bord bij het oude politiebureau met mooie sfeerimpressie en nu gaat de bouw bijna beginnen.
‘Ervaren hoe het is om hier te wonen’ 18 okt, 18:12