Afbeelding

Wandelen rond de Palthetoren

Algemeen

HAARLE - Wegens succes verlengd: Nazomeren met Natuurmonumenten. Ook in september kan met de boswachters van Natuurmonumenten worden gewandeld rond de Palthetoren. Elke woensdagochtend om 11.00 uur is het vertrek bij het historische erf van Herberg de Pas aan de Molenweg 2 te Haarle. De tocht duurt circa 1,5 uur.

Honden, mits aangelijnd, zijn welkom. Aanmelden mag, maar hoeft niet. Volwassenen betalen 6 euro en kinderen 4 euro. Leden van Natuurmonumenten krijgen 2 euro korting. Wie ter plekke lid wordt, mag gratis mee. Tip: trek goede wandelschoenen aan en neem een flesje water mee. Meer informatie op www.natuurmonumenten.nl/natuurgebieden/de-sprengenberg

Afbeelding
Dialectcafé Hellendoorn organiseert muzikale wandeling met VanJansen en Marleen Rodijk 12 uur geleden
Pajoko en KSW tijdens een gezamenlijke repetitie. Na weken van afzonderlijk repeteren hoorden ze voor het eerst hoe het samen klinkt.
‘Willen graag ‘n keer samen optreden’ 18 apr, 17:42
De welbekende Jeugdherberg Doevenbree die het startpunt was van de sociale wederopbouw van Hellendoorn.
Sociale wederopbouw Hellendoorn (1) Nijverdal Objectief 18 apr, 12:18
Afbeelding
Handicamp Outdoor houdt collecteweek 18 apr, 10:44
Afbeelding
Burgerberaad Hellendoorn gestart met 100 inwoners 18 apr, 08:40
'n Oalen Griezen, gefotografeerd door het ontluikende voorjaarsgroen, is voor de derde keer decor van een cantatedienst.
Cantatedienst past goed in deze onrustige wereld 17 apr, 19:17
De kenmerkende, historische kerk 'n Oalen Griezen is afhankelijk van giften van leden.
‘n Oalen Griezen: een kerk met een rijk historisch verleden 17 apr, 18:15
Afbeelding
Al zeven jaar stiltewandelingen 17 apr, 13:27