
Eshuis Mode en Unique verbouwen
AlgemeenRIJSSEN - Er staat veel te veranderen bij het Rijssens familiebedrijf Eshuis Mode en Unique Mode. De twee bestaande vestigingen Unique Damesmode en Eshuis Mode worden omgetoverd tot één groot modehuis van meer dan 1000 m2 in hartje Rijssen. De verbouwing zal meer dan vier maanden gaan duren.
Jan Karel (64), Steyn (28) en Quint (25) Eshuis hebben nog maar net de restyling van hun Unique Mode vestigingen achter de rug en de volgende verbouwing staat alweer voor de deur. De afgelopen vijf jaar stond in het teken van de Unique Mode winkelformules moderniseren. “We hebben drie vestigingen compleet nieuw gebouwd, deze Unique Mode winkels zijn volledig gemoderniseerd. Ze voelen jonger, frisser en luxer aan. Ook is er geïnvesteerd in een webshop die inmiddels twee jaar meedraait. En nu is het tijd voor de volgende stap, we zullen onze winkels Eshuis Mode en Unique Damesmode in Rijssen gaan verbouwen tot één groot modehuis.
Vorig jaar zijn we al begonnen met plannen en is de architect ingeschakeld. Dit leidde in maart tot een trip naar Parijs samen met de architecten. We hebben hier ontzettend veel inspiratie opgedaan als het gaat om winkels, interieur, verlichting, merken, meubels en materialen. Onbewust hebben we uiteindelijk veel van deze Parijse invloeden doorvertaald naar het ontwerp. Zo spraken bepaalde kleuren ons in ieder warenhuis weer opnieuw aan. Ook het rustige ton-sur-ton of juist felle kleurgebruik van bepaalde winkels maakte veel indruk op ons.”
Nieuwe winkel van 1000m2
Beide winkels worden volledig verbouwd. Ook de eerste, de tweede en de derde verdieping worden betrokken bij de verbouwing. De twee winkels op de begane grond worden aan elkaar verbonden middels drie grote muurdoorbraken waardoor het gelijk als één geheel zal gaan voelen. Beide ingangen blijven gewoon bestaan, wel komt er één centrale kassa. In het midden van de winkel zit nu een trappenhuis, deze wordt uitgebreid zodat beide winkels ook op hoogte aan elkaar verbonden worden. In het midden van de winkel komt meer ruimte voor horeca en lifestyle.
Verder onder één naam
“We zullen straks verder gaan onder één naam: Unique”, zo laten Jan Karel, Steyn en Quint weten. “Het voeren van twee formules resulteert tegenwoordig in veel dubbel werk, zowel online als offline. Voor de toekomst is het van belang dat we ons goed kunnen focussen op één geheel en dat daardoor alle processen gestroomlijnd en efficiënt verlopen. Natuurlijk vinden we het wel jammer dat onze familienaam Eshuis nu uit het straatbeeld verdwijnt, maar we krijgen er ook een hoop voor terug. Zo zal de winkel straks uit verschillende werelden gaan bestaan waar onze topmerken veel meer tot hun recht zullen komen. Het totale merkenpakket zal flink toenemen. Ook zal het assortiment van Eshuis gewoon blijven bestaan, dit wordt zelfs uitgebreid. Hetzelfde geldt voor Unique.”
Verbouwingsopruiming
Deze vrijdag 10 november start de verbouwingsopruiming. Op de gehele wintercollectie geldt dan 25% korting. Ze hebben twee maanden de tijd om de collecties volledig uit te verkopen. De maanden januari en februari zullen ze gesloten zijn. De eerste week van december zal Eshuis Mode dicht gaan, de collectie verhuist dan tijdelijk naar Unique. “Het wordt dus volle bak daar met de feestdagen, wel heel gezellig natuurlijk!”
Op de hoogte blijven van de verbouwing? Ga naar uniquemode.nl











