foto: Fred van Eck
foto: Fred van Eck

Magie en plezier voor de jongste generatie

Bruisend Nijverdal

Bruisend Nijverdal biedt dit jaar weer een reeks activiteiten speciaal voor kinderen, om hen al op jonge leeftijd bij het dorpsfeest te betrekken. Het dorpsfeest staat voor verbinding en saamhorigheid, waar iedereen meetelt, ongeacht leeftijd. “De kinderen van nu zijn de toekomst van Nijverdal. Door hen van jongs af aan bij het feest te betrekken, hopen we dat Bruisend Nijverdal een vaste traditie wordt, iets wat elk jaar weer op de agenda staat”, aldus de organisatie.

Een van de activiteiten voor de jeugd vindt plaats op donderdag 12 september. Alle basisschoolleerlingen zijn via hun school voor deze dag uitgenodigd om naar de feesttent te komen voor een betoverend optreden van de entertainer Huub Cooijmans en Berl Both, een komische acrobaat en allround circusartiest. De show De Circusbroers is een unieke combinatie van circusacts, uitgevoerd in een razend tempo met veel humor. Het verhaal draait om twee broers die, terwijl ze zich voorbereiden op de grote show, onverwachts zelf in de schijnwerpers komen te staan. Wat volgt is een serie spectaculaire circusacts die het publiek zullen laten lachen, zich verbazen en genieten van een onvergetelijke ervaring.

Cooijmans was ook vorig jaar van de partij om tijdens Bruisend Nijverdal kinderen te trakteren op een hilarische en spannende goochelshows. Hij voerde toen de voorstelling De Magische Kast op, waarmee de voormalig Nederlands kampioen jongleren en winnaar van de titel beste kindergoochelaar van Nederland het jonge publiek op het puntje van hun stoel wist te houden. 

Afbeelding
Overijssel onderzoekt aanpak voor lagere ammoniakuitstoot op melkveebedrijven 47 minuten geleden
Afbeelding
Hulpverleners in actie 15 uur geleden
Afbeelding
Voorwoord van voorzitter Patrick Nauw in de Bruisend Nijverdalkrant 18 uur geleden
Afbeelding
Voorwoord burgemeester Eibersen in Bruisend Nijverdal krant 19 uur geleden
Afbeelding
Kom eens binnen bij Kleurrijk 21 uur geleden
Het eerste weekend van de jaarlijkse expositie zit er inmiddels op.
Lezing over sociale gezicht van KSW 21 uur geleden
Afbeelding
Extra aandacht voor 3 miljoen Nederlanders met moeite met basisvaardigheden 21 uur geleden
Afbeelding
Open Monumentendag opent deuren in gemeente Hellendoorn 22 uur geleden