Afbeelding

Bruisende kermis

Bruisend Nijverdal

Dit jaar wordt Bruisend Nijverdal wederom op de Evenementenweide, een locatie die vorig jaar al zijn succes heeft bewezen, gehouden. Van donderdag 12 september tot en met zondag 15 september is het terrein omgetoverd tot een sfeervol feestterrein met onder meer een feesttent, foodtrucks en natuurlijk de kermis, die al op donderdag van start gaat en voor iedereen toegankelijk is. Alle ingrediënten voor een geslaagd dorpsfeest zijn weer aanwezig.

Prikkelarme kermis

Voor mensen die de kermis willen beleven in een rustigere omgeving, organiseert Bruisend Nijverdal ook dit jaar weer een prikkelarme kermis. Op zondag 15 september, tussen 13.00 en 14.00 uur, wordt de kermis speciaal aangepast voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels. Gedurende dit uur worden harde muziek en felle lichten zoveel mogelijk gedempt of zelfs volledig uitgeschakeld. De muziek zal tijdens dit uur op een lager volume staan (minder dan 35 decibel), en rook- en lichtflitseffecten worden beperkt. Hierdoor kunnen mensen met bijvoorbeeld autisme, epilepsie of ADHD op een ontspannen manier genieten van de attracties. Deze prikkelarme variant toont dat de organisatie van Bruisend Nijverdal een dorpsfeest voor iedereen organiseert.

Afbeelding
Succesvolle wedstrijden voor De Hertruiters 1 sep, 15:19
Alain Clark
Nieuw theaterseizoen ZINiN van start 1 sep, 12:25
Afbeelding
Eetcafé Samen Kruidenwijk serveert Hollandse pot 1 sep, 11:19
Voorbeeld van de hangertjes in de vorm van een tasje zoals de deelnemers van de workshop ze gaan breien. Grotere modellen zijn daar ter inspiratie ook te bewonderen.
Kom gezellig breien met kralen en maak hangertje 30 aug, 10:26
De bakfiets die een belangrijke rol in het leven van de jongens speelde.
Bloemen, bakfietsen en blues: jeugd in Nijverdal 29 aug, 18:57
Afbeelding
Ontdek het christelijk geloof tijdens Regio Alpha 29 aug, 12:00
Afbeelding
Open Huis tijdens de Dag van de Democratie 29 aug, 10:08
Afbeelding
Nieuw leven vergeten initiatieven 28 aug, 12:10