Afbeelding

OASE samen aan de wandel!

Algemeen

NIJVERDAL - Ook in 2017 organiseert Evenmens wandelingen voor OASE (Ouders Autisme Steunen Elkaar). Op 26 mei is de eerste wandeltocht, om 9:45 verzamelen ze bij de Sallandse Berg, Grotestraat 285 in Nijverdal.

Binnen OASE worden ouders van kinderen met autisme in contact gebracht met andere ouders van kinderen met autisme. OASE boort de bron van kennis en ervaring van ouders van kinderen met autisme aan. Samen wandelen biedt de mogelijkheid elkaar tips te geven en het levert nieuwe inzichten op.We verzamelen telkens vanaf 9.45 uur, vertrekken om 10.00 uur voor de wandeling. Tegen 11.00 uur zijn we terug om verder in gesprek te gaan onder het genot van een kop koffie of thee. De volgende wandelingen vinden plaats op 29 september en 24 november vanaf dezelfde locatie en op hetzelfde tijdstip.

Meld je aan
Bent u ook ouder van een kind met autisme? Meld u dan aan voor deze ontspannende wandeling bij Evenmens, informele zorg voor elkaar te Nijverdal. U bent van harte welkom! U kunt zich aanmelden bij Herma Spoolder, medewerker Evenmens, o.a. voor OASE. E-mail: hspoolder@evenmens.nl of via telefoonnummer 0548-638830

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 4 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 5 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 5 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 11 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 12 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 12 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 14 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 14 uur geleden