Afbeelding

Start van de Nationale Diabetes Challenge

Algemeen

NIJVERDAL - Fysiotherapie ZorgSaam is afgelopen dinsdag gestart met de Nationale Diabetes Challenge. Ruim 30 mensen hebben onder begeleiding van vier ZorgSame collega’s gewandeld om over 20 weken hun eigen gestelde doel te bereiken. 

Het doel van de deelnemers aan de Nationale Diabetes Challenge is om 5, 10 of 20 km te kunnen wandelen. Het gezamenlijke doel zijn de bijwerkingen van het wandelen: meer energie, beter slapen, gezelligheid, minder ziek, hogere weerstand, beter kunnen ontspannen, voor de diabeten verminderen van medicijnen én het belangrijkste jezelf weer lekker in je vel voelen.

De eerste groepswandeling was al een mooi praktijk voorbeeld. Een prachtige, gezellige wandeling langs de Regge, nieuwe mensen leren kennen, van elkaar leren door elkaar tips te geven over de natuur en na het verdiende kopje koffie met meer energie voldaan naar huis te gaan.

“Het is mooi om te zien dat steeds meer mensen actief met hun gezondheid bezig gaan. Denk jij nu dat wil ik ook? Het kan! Aankomende dinsdagavond om 19.00 uur vanuit de praktijk in Hellendoorn wordt er weer gewandeld, je bent van harte welkom!”

Kijk voor informatie op de website www.fysiotherapie.zorgsaamnijverdal.nl.

Afbeelding
Jannes vervangt Henk Wijngaard 9 uur geleden
Afbeelding
Fit met je hond: samen actief, samen groeien 13 uur geleden
De Promotiecommissie bestaat uit Thijs Hengstman, Anouk Calkhoven, Mirthe Antonissen, Dennis Krukkert (achter), Jurre Hengstman (voor) en Marvin Imhof (v.l.n.r.).
De Promotiecommissie: zorgen dat niemand om Bruisend heen kan 13 uur geleden
Afbeelding
September in Twente: van oldtimers tot kermis 15 uur geleden
Afbeelding
Ouderenmiddag met muziek van toen 17 uur geleden
Afbeelding
Overijssel onderzoekt aanpak voor lagere ammoniakuitstoot op melkveebedrijven 18 uur geleden
Afbeelding
Hulpverleners in actie 3 sep, 17:30
Afbeelding
Voorwoord van voorzitter Patrick Nauw in de Bruisend Nijverdalkrant 3 sep, 14:45