Vorig jaar gingen alle scholen op een leuke manier de strijd me elkaar aan.
Vorig jaar gingen alle scholen op een leuke manier de strijd me elkaar aan.

Basisscholen gaan wéér de strijd aan

Sport

NIJVERDAL - Het schoolvoetbaltoernooi lijkt nog maar net afgelopen of het schoolkorfbaltoernooi is al begonnen. Woensdag was het de beurt aan de leerlingen van de groepen 3 en 4, donderdag en vrijdag verdedigen de leerlingen van de groep 5 tot en met 8 de eer van hun school. Maar liefst 87 teams met basisschoolleerlingen strijden om de titel schoolkorfbalkampioen 2024. Dit door NKC ‘51 georganiseerde toernooi kan elk jaar weer rekenen op meer deelnemende teams. Deden vorig jaar nog in totaal 67 teams mee, dit jaar is dat aantal opgelopen tot 87.

Groep 3 en 4

Na de succesvolle start vorig jaar van het toernooi voor groepen 3 en 4 is het aantal teams in deze poule dit jaar flink toegenomen. Deze jongste groep spelers kwam woensdag in actie. De eerste wedstrijden begonnen om 17.00 uur en het ging er ongetwijfeld fanatiek aan toe.

Groepen 5, 6, 7, 8

Donderdag en vrijdag mogen de leerlingen van de groepen 5 tot en met 8 laten zien hoe goed ze kunnen korfballen. Ook hier beginnen de eerste wedstrijden om 17.00 uur. Het volledige programma is te zien op www.tournify.nl/live/nkc2024. Tijdens het toernooi vind je hier ook de actuele uitslagen en standen.

Fair Play

Naast prestaties gaat het bij het schoolkorfbaltoernooi natuurlijk om sportiviteit en respect. Daarom zal ook dit jaar weer de Fair Play-award worden uitgereikt aan het team dat zich het sportiefste gedraagt tegenover tegenstanders, scheidsrechters en anderen.

Supporters

Ouders, klasgenootjes en andere supporters zijn natuurlijk van harte welkom om hun favoriete team te komen aanmoedigen op het NKC-terrein aan de Sportlaan. De kantine van NKC ‘51 is tijdens het hele toernooi open voor drankjes en snacks.

Maaike zal tussen alle bedrijven door zelf ook vaak gebruik maken van de gelegenheid ontspannen een boek te lezen. Haar inspiratiebron zal daarbij niet ontbreken!
‘Dit is de plek die ik zo gemist heb’ 16 uur geleden
Afbeelding
Drie ontwerpen worden werkelijkheid 17 uur geleden
Afbeelding
Haarle maakt zich op voor een weekend vol hardlopen 18 uur geleden
Afbeelding
Lees de nieuwe Hart van Hellendoorn-Nijverdal nu online! 20 uur geleden
Helene Fischer Tribute by Natasja
ZINiN Theater verandert in Oktoberfest tijdens Mountainbikemania 21 okt, 17:25
Afbeelding
Van Buurserzand tot Trambaanroute 21 okt, 12:43
Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 20 okt, 20:10
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 20 okt, 18:06