Afbeelding

NKC ‘51 verliest van Avanti met 14-25 in thuiswedstrijd

Sport

NIJVERDAL - In de eerste thuiswedstrijd van het seizoen speelde NKC ‘51 tegen Avanti uit Pijnacker, een van de titelkandidaten in de Hoofdklasse A. De gasten uit Pijnacker begonnen sterk aan de wedstrijd en legden de thuisploeg direct onder druk. NKC ‘51 had moeite om het tempo van Avanti bij te houden en keek al snel tegen een 0-6 achterstand aan. Ondanks een paar wissels en een time-out, bleef de Nijverdalse ploeg worstelen tegen de goed georganiseerde tegenstander. Halverwege de eerste helft was de stand 5-8, maar Avanti wist zich daarna verder los te maken en liep uit naar een 7-12 ruststand. Avanti had het betere van het spel, maar dat leidde nog niet tot een grote voorsprong.

Na de rust kwam Avanti in een nog hoger tempo en nam het initiatief in de wedstrijd. NKC ‘51 had moeite om te scoren, terwijl Avanti haar aanvallen efficiënt afmaakte. In de tweede helft waren het vooral de dames van Avanti die hun doelpunten bijdroegen, wat de voorsprong verder vergrootte. Op 8-16 was het verschil al aanzienlijk en NKC ‘51 had geen antwoord op de aanvallen van Avanti. De thuisploeg probeerde het wel, maar kwam niet dichterbij. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd met een 14-25 overwinning voor Avanti.

NKC ‘51 leed haar eerste nederlaag van het seizoen. De volgende wedstrijd staat gepland voor zaterdag 23 november, wanneer NKC ‘51 om 17.00 uur speelt tegen AVO in Assen.

Er zijn mooie prestaties geleverd de afgelopen weken.
G.V. Fysion sluit turnseizoen af met sterke prestaties in finales 19 jun, 17:33
Afbeelding
Voetvolleybaltoernooi V.V. Daarlerveen met Duits thema 19 jun, 11:28
Afbeelding
Belvedère: verdwenen uitzichtpunt Nijverdal Objectief 19 jun, 10:06
Patrijzen houden van begroeide bermen.
Stichting Patrijs West-Twente waarschuwt voor terugloop patrijs in agrarisch gebied 19 jun, 08:04
Ook Eschländerkapel Hellendoorn laat zich horen tijdens Ribs en Polka's.
Ribs en Polka’s in Park de Geuren met Eschländerkapel 18 jun, 19:18
Enkele van de werken waar hard aan gewerkt is en die binnenkort in 't Schoapenschot te bewonderen zijn.
‘Het is oprecht een kleurrijk feestje’ 18 jun, 17:54
Alwin Mussche, Adrie Ouwehand (gemeentesecretaris), Jorrit Eijbersen, Jan van den Bosch, Janneke Vorderman, Mirjam Diderich (v.l.n.r.)
Nieuw college van burgemeester en wethouders in gemeente Hellendoorn geïnstalleerd 18 jun, 15:05
Afbeelding
Hoe verdween textiel uit Twente? 18 jun, 13:47