
Mark Brandwijk geeft zomerorgelconcert in ‘De Regenboog’
UitgaanNIJVERDAL - In de serie van zomerorgelconcert in de kerk “De Regenboog” in Nijverdal bespeelt Mark Brandwijk op vrijdag 9 augustus het orgel.
Mark, geboren in 1994, begon op zesjarige leeftijd met orgellessen aan de muziekschool in Krimpen aan den IJssel bij Jaap den Besten en vervolgde later zijn studie bij Everhard Zwart. Hij won het Feike Asma Orgelconcours in 2007, 2008 en 2009.
Mark begeleidt vaak kerk- en bruiloftsdiensten en werkt regelmatig samen met andere musici, zangers en koren. Als concertorganist heeft hij een breed repertoire met een voorkeur voor (laat)romantisch en modern werk. Daarnaast staat hij bekend als een begaafd improvisator.
De komende concerten in de Kerk “De Regenboog” zijn op 16 augustus met Martin Mans, 23 augustus met David Strijbis, en 30 augustus met Maarten Wilmink. Alle concerten beginnen om 20.00 uur. Er is een programma beschikbaar en de toegang is gratis, met een mogelijkheid tot het geven van een vrije gift bij de uitgang.
Meer informatie is te vinden op sociale media: Facebook via www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk en Instagram onder orgelconcertennijverdal.















