
Succesvolle districtswedstrijd herenturnen in Nijmegen
SportNIJMEGEN - De districtswedstrijd herenturnen vond op 7 februari plaats in Nijmegen. Twee turners van G.V. Fysion kwamen in actie en zetten sterke prestaties neer.
In ronde 3 maakte Rowan van den Dool zijn debuut in de keuze oefenstof bij Jeugd C. Voor Rowan was dit zijn eerste jaar in de keuze, wat hij zelf als erg spannend ervoer. Het eerste jaar in de keuze oefenstof is vaak uitdagend, maar Rowan wist zich hier knap doorheen te slaan. Hij turnde een keurige wedstrijd, met hier en daar nog wat verbeterpunten, maar zonder grote fouten. Dit resulteerde in een mooie 10e plaats.
In ronde 4 kwam Lorenzo Heuver uit bij de Pupil C. Eerder op de dag had hij al springwedstrijden geturnd, maar wist desondanks sterke oefeningen neer te zetten. Bij voltige, het eerste onderdeel, wilde Lorenzo op de paddenstoel meerdere flanken uitvoeren voor een hogere moeilijkheidswaarde. Door een kleine fout lukte dit slechts één keer. Verder turnde hij een strakke en stabiele wedstrijd.
Met zijn team mocht Lorenzo uiteindelijk het goud in ontvangst nemen. Ook individueel was hij oppermachtig: met een verschil van maar liefst vijf punten ten opzichte van de nummer twee behaalde hij eveneens goud.
In maart komen beiden opnieuw in actie. De trainers kijken met tevredenheid terug op de behaalde prestaties en zien deze wedstrijd als een sterke basis voor het vervolg.


















