De Mooi Meegenomen-bus is er voor iedereen die zelfstandig woont, maar niet (meer) zo vaak de deur uitgaat.
De Mooi Meegenomen-bus is er voor iedereen die zelfstandig woont, maar niet (meer) zo vaak de deur uitgaat.

Zes uitstapjes met De Welle’s ‘Mooi Meegenomen-bus’ in juni

Algemeen

NIJVERDAL - In juni zijn er zes ritten gepland met de Mooi Meegenomen-bus van De Welle. Opgeven kan bij De Welle via telefoon 0546-638800 van maandag tot en met donderdag tussen 9.00 en 12.00 uur.

De bestemmingen variëren van een bezoek aan een aardbeienplukkerij en de tuinen van Mien Ruys tot een boottocht over de Vecht en een rit met de Heideslak over de Sallandse Heuvelrug. Ook een verrassingstocht door de omgeving en een ‘gezellige avond bij Krönnenzommer’ staan op het programma. 

De Mooi Meegenomen-bus is er voor iedereen die zelfstandig woont, maar niet (meer) zo vaak de deur uitgaat. Er kunnen maximaal zeven mensen mee. Deelnemers worden van huis opgehaald en weer thuisgebracht. De kosten zijn afhankelijk van het soort uitstapje, zijn per persoon vermeldt en zijn inclusief één kop koffie of thee.

Programma

  • Op donderdag 1 juni gaat de Mooi Meegenomen-bus naar De Manderveense Aardbei. Kosten zijn 12,50 euro. Zelf aardbeien plukken? Dan is dit 4 euro per bakje. Vanaf 13.00 uur komt de bus mensen ophalen.
  • Donderdag 8 juni is er een rit van een uur met de Heideslak over de Sallandse Heuvelrug. Deelname kost 12 euro per persoon. Vanaf 13.00 uur komt de bus langs.
  • Op woensdag 14 juni is er een toertocht en koffiedrinken met elkaar. Deelname kost 12 euro. Vanaf 13.00 uur worden mensen opgehaald.
  • Op woensdag 21 juni is er een gezamenlijke avond bij Krönnenzommer voor 10 euro per persoon, inclusief een hapje en een drankje. Het Heino’s mannenkoor zal een optreden verzorgen tijdens deze avond. Vanaf 17.45 uur komt de bus langs. 
  • Donderdag 22 juni kunnen de tuinen van Mien Ruys in Dedemsvaart bezocht worden. Deelname is 21 euro. Vanaf 12.30 uur komt de bus langs.
  • Donderdag 29 juni is er een boottocht over de Vecht, met opstap in Ommen. Kosten zijn 22 euro per persoon. De boottocht duurt ongeveer anderhalf uur en begint om 15.00 uur. Vanaf 13.30 uur worden deelnemers opgehaald.

Kijk voor meer informatie over deze uitstapjes op www.stichtingdewelle.nl

Afbeelding
Pinksterviering in het Openluchttheater 10 uur geleden
SVVN plaatst zich voor de nacompetitie. Het nieuws werd uiteraard met gejuich ontvangen.
SVVN knokt zich naar nacompetitie 14 uur geleden
Het Buitencentrum is te vinden aan de Grotestraat 281 in Nijverdal.
Natuuractiviteiten in Nijverdal tijdens Bosfeest op de Sallandse Heuvelrug 16 uur geleden
Afbeelding
Drie topfilms bij ZINema in het pinksterweekend 19 uur geleden
Speeltijden en locaties worden bekendgemaakt via www.opnaarnijverdal.nl.
Centrum Nijverdal in het teken van straattheater 18 mei, 19:38
Bestuur E.N.O.: Thijs Kampman, Johan op den Dries, Chris Bos, Rob Hegeman, Dennie Klink en Amir Trejic.
Schaakvereniging E.N.O. Nijverdal viert jubileum met feestweek 18 mei, 14:55
Afbeelding
Grote dans- en gymnastiekshow van G.V. Fysion in Het Ravijn 17 mei, 17:47
Reggesproake is het blad met artikelen over de omvangrijke geschiedenis van onze gemeente, dat leden van de Historische Kring vier tot zes keer per jaar ontvangen.
Historische Kring verkoopt boeken en Reggesproakes 17 mei, 13:36