Afbeelding

REMO houdt een open dag in het praktijkcentrum

Algemeen

RIJSSEN - Wil jij verder in de techniek? Leuk! Want de techniek heeft zóveel te bieden, je kan er vele kanten mee op en het heeft de toekomst. Wil je weten wat de techniek jou te bieden heeft en welke opleidingen REMO West-Twente biedt? Kom dan naar de open dag op vrijdag 27 januari.

Rondlopen door het gebouw en kennismaken met de docenten en studenten. De sfeer proeven en een gevoel krijgen bij een onderwijsinstelling, het is zó belangrijk voor de studiekeuze. REMO heet je van harte welkom in het praktijkcentrum. De ingang is via Kampus aan de Morsweg 4, Rijssen.

REMO stoomt jongeren klaar voor een baan in de techniek. Samen met het ROC van Twente biedt REMO BBL-opleidingen op mbo-niveau 2, 3 en 4 aan voor metaal, verspanen, mechatronica, elektrotechniek, installatietechniek en duurzame installaties.

De opleidingen van REMO bieden een pakkende combinatie van theorie en praktijk. Drie dagen in de week ben je aan het werk. De andere twee dagen ben je op het schitterende praktijkcentrum in Rijssen. Zo leer je het vak in de praktijk en leer je alleen de theorie die je echt in je werk nodig hebt. Want zeg nou zelf, het is toch ook veel leuker om aan de machine te staan om vervolgens te horen hoe het verspanen door die machine nou eigenlijk werkt?

De opleiding is geheel gratis én je verdient 5 dagen in de week salaris. Na het succesvol afronden van jouw opleiding blijf je in dienst van je werkgever, een fantastische baangarantie! Nieuwsgierig geworden? Kom naar de open dag op vrijdag 27 januari tussen 16.00 en 20.00 uur. Techniek leer je bij REMO!

Meer informatie op remo-wt.nl/opendag

Afbeelding
Hertruiters winnen eerste prijzen bij wedstrijden 15 uur geleden
KIES staat voor Kinderen In Een Scheiding.
Steun voor kinderen van gescheiden ouders bij KIES-groep 16 uur geleden
Afbeelding
Vislift: slimme oplossing voor vissen 12 sep, 12:38
De trotse spelers van Regge United, de Walking Football club van de gemeente Hellendoorn.
10 jaar Walking Football Regge United 12 sep, 09:12
'n Oalen Griezen in Hellendoorn is geopend tijdens de Open Monumentendag.
Ellemijn Podt in ‘n Oalen Griezen 11 sep, 15:11
De flyer die speciaal voor Open Monumentendag is gemaakt. De tijdreis maakt dat het Oale Karkhof nog veel meer tot de verbeelding gaat spreken.
Ga met Jan mee op tijdreis over het Oale Karkhof 11 sep, 15:06
Een van de beelden van de regionale campagne, met een lokale ervaringsdeskundige, die erop gericht is praten over zelfdoding uit de taboesfeer te halen. Met elkaar in gesprek gaan kan het verschil maken.
‘Ga het gesprek aan, dat helpt echt’ 11 sep, 12:06
Winnaar Chris Lindhout leest in 2021 zijn verhaal over corona-schrijfwedstrijd voor, tijdens de prijsuitreiking. Op de achtergrond zijn mede-finalisten.
Taal in breedste zin van het woord 11 sep, 09:04