Soy Kroon speelt solovoorstelling naar boek Merlijn Kamerling over zijn zoektocht naar een completer beeld van zijn vader Antonie Kamerling.
Soy Kroon speelt solovoorstelling naar boek Merlijn Kamerling over zijn zoektocht naar een completer beeld van zijn vader Antonie Kamerling.

Soy Kroon in voorstelling ‘Nu ik je zie’ bij ZINiN

Algemeen

NIJVERDAL - Soy Kroon is op vrijdag 24 maart in het ZINiN Theater te zien in de solovoorstelling ‘Nu ik je zie’ van Solo Stories. Het stuk is gebaseerd op het gelijknamige boek waarin Merlijn Kamerling tien jaar na de dood van zijn vader Antonie op zoek gaat naar een completer beeld van zijn vader, in alles wat hij achterliet.

Tien jaar na de zelfverkozen dood van zijn vader Antonie Kamerling ontwaakt zijn 21-jarige zoon Merlijn Kamerling uit een roes. Waarom lukt het hem niet om iets van zijn leven te maken? Als hij het verleden in de ogen durft te kijken, ziet hij misschien weer een toekomst. Als een detective zoekt hij naar sporen van zijn vader. Familieleden, vrienden en collega’s ondervraagt hij als getuigen. Maar terwijl de zoon steeds intensiever speurt naar zijn vader, komt hij vooral zichzelf tegen. Een verhaal over volwassen worden en de zoektocht naar een eigen identiteit. 

De voorstelling wordt gespeeld door Soy Kroon. Het grote publiek kent Soy als finalist van het populaire TV-programma ‘Wie is de Mol?’. Maar als slechts 27-jarige kan hij nu al terugkijken op een succesvolle en rijke acteercarrière. Zo was hij te zien in ‘Goede Tijden, Slechte Tijden’, in de dramaserie ‘Hoogvliegers’ en in bioscoophits als ‘Zwaar Verliefd 2’ en ‘Costa. 

De voorstelling is op 24 maart en begint om 20.15 uur. Kaarten kosten 21 euro en zijn te reserveren via www.zinin.com, de reserveerlijn (0548)624489 of aan de theaterkassa bij de Tourist Info in Nijverdal.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 6 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 7 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 8 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 13 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 14 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 14 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 16 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 16 uur geleden