Wandelen kan een belangrijk middel zijn om de moed erin te nemen en om contact te houden met andere mantelzorgers.
Wandelen kan een belangrijk middel zijn om de moed erin te nemen en om contact te houden met andere mantelzorgers.

Evenmens wandelt weer samen met mantelzorgers

Algemeen

HAARLE - Stichting Evenmens houdt op woensdag 18 oktober een herfstwandeling voor mantelzorgers. 

Gesprekken kunnen soms makkelijker te voeren zijn tijdens een wandeling dan aan tafel. Dat merken de mantelzorgconsulenten van Evenmens Hellendoorn ook tijdens de wandelingen over de Sallandse Heuvelrug met mantelzorgers. “Ik zie dat het de mensen goed doet. Ze praten en lachen, maar delen ook de zorgen en moeilijke momenten met elkaar. De gezamenlijke wandeling geeft hun afleiding en ontspanning; geweldig en fijn om hierin een steentje te kunnen bijdragen als mantelzorgconsulent”, aldus Anjolien Smelt, één van de consulenten.

Wandelen kan een belangrijk middel zijn om de moed erin te houden en om contact te houden met andere mantelzorgers. Dat is belangrijk om in balans te blijven. Om het zorgen vol te houden en om jezelf niet uit het oog te verliezen.

Ook een mantelzorger? Wandel dan eens mee. Deelname is gratis. De wandeling start op 10.00 uur bij De Pas in Haarle. Kijk voor meer informatie op de website: www.evenmens.nl, e-mail: info@evenmens.nl of bel 0548 638 830. Benieuwd naar andere activiteiten of gewoon even praten? Bel of mail gerust. Na afloop van de wandeling is het tevens mogelijk om het mantelzorgcompliment 2023 aan te vragen.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 3 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 4 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 4 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 9 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 10 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 11 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 12 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 13 uur geleden