Hackney’s en tuigpaarden bij Manege ‘t Oale Spoor

Algemeen

HELLENDOORN - Menvereniging De Helderse Voerluu houdt zaterdag 28 juli haar jaarlijkse CH Hellendoorn, bij manege ‘t Oale Spoor. Van 10.30 tot 16.30 uur zijn er maar liefst 16 aangespannen rubrieken voor tuigpaarden en hackney’s, waaronder twee kampioenschappen. De Stuwzangers uit Vilsteren verzorgen een muzikaal optreden. Naast de wedstrijdrubrieken zijn er showrubrieken met welsh pony’s en boerenaanspanningen. De mini’s zijn van de partij en komen verkleed aan de start met hun aangespannen pony’s.

Afbeelding
Sallands Mooiste fietsevenement in Haarle met routes voor recreanten en sportieve rijders 2 minuten geleden
Afbeelding
EPiC: Elvis Presley in Concert in Filmhuis ZINema 17 uur geleden
Afbeelding
Wereld Yoga Dag met opbrengst voor Prinses Máxima Centrum 19 uur geleden
Afbeelding
Coalitieakkoord Hellendoorn 2026: Lokaal Hellendoorn en CDA zetten in op woningbouw, sterke voorzieningen en een toegankelijke gemeente 20 uur geleden
Winnende groep leerlingen van het Reggesteyn met Fixbrigade Hellendoorn, voorzitter van de vakjury Hero Klinker en dagvoorzitter Ilona Dijkman.
Leerlingen Reggesteyn uit Nijverdal winnen prijs met duurzame website 21 uur geleden
Afbeelding
The Dutch Eagles brengen Eagles-hits naar Openluchttheater Nijverdal 22 uur geleden
Afbeelding
Lieke Bruins kringkampioen springen 22 uur geleden
Afbeelding
Workshop ChatGPT en Gemini in ZINiN Bibliotheek Nijverdal 13 jun, 11:55